Fotograf 27.6.2015 Praha

Dobrý den, sháníme fotografa na svatbu v sobotu 27.6.2015 v Praze. Budu moc ráda za Vaše nabídky a doporučení. Děkuji, Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vaší svatby máme prozatím volný. Budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky, najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, popis jednotlivých svatebních fotobalíčků a ceníky. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, také bych ráda nabídla své služby. Snažím se svatby ztvárňovat tvůrčím způsobem, ráda si všímám momentů plných emocí i mimo hlavní děj. Do zprávy Vám za chvilku pošlu ceník. V ceně kteréhokoli balíčku je přesvatební konzultace, kde probíráme představy snoubenců o fotografiích a samozřejmostí je i smlouva.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásíme volno a posíláme SZ. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer Veroniko, Váš termín mám ještě volný a jsem přímo z Prahy - budu ráda, když se podíváte i na mou práci (fotogalerie i ceník najdete na níže uvedením webu) + stejně tak galerie ze svateb i zde na profilu ( + reference klientů). Mějte se moc hezky. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer milá nevěsto, nabízím své služby profesionální fotografky. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
@sychrovka Dobrý den nevěsto, také mám termín volný. Fotím v páru s manželem. Více práce z reportáží svateb najdete na webu. S pozdravem, Vlaďka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Projděte si galerie svatebních fotografů zde na beremese, případně dalších v internetovém světě a kdo Vás chytne za srdce, toho oslovte. Musí to být jiskra na první pohled...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den nabídku máte v poště. Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@sychrovka Dobrý den, i já mám volný termín. Koukněte i ke mě ;-) Jsem z Prahy, nemusíte řešit dopravu a vše můžeme probrat při osobním setkání. ;-) Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby. Ceník naleznete na mých stránkách. Hodně štěstí René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vám nabídneme naše služby. Na naší webové prezentaci naleznete naší práci. Budeme rádi, když se ozvete. Hezký den. Zdeněk Krejcar - fotograf - AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
@sychrovka Dobrý den, volno a jsem Pražská :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásný den přeji, ráda bych Vám touto cestou nabídla naše služby. Ukázky z naší tvorby a veškeré informace naleznete na našich internetových stránkách. Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vaší svatby máme ještě volný. Budu rád, když se podíváte na mé stránky a v případě zájmu mne kontaktujete. Pro objednávky do konce Března 2015 platí akční cena. Přeji krásný den. Majer Jiří
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?