Fotograf 27.5.2017 - Jižní Čechy

Prosím, doporučíte (nebo rovnou nabídnete) opravdu dobrého fotografa na 27.5.2017? Spoustu kvalitních fotografů má již plno:( hledám někoho opravdu šikovného, nechceme žádné strojené a nepřirozené fotky....na hezkých fotkách mi opravdu záleží! Svatba je v Jižních Čechách, ale počítáme s náklady na dopravu, pokud by se našel někdo, kdo se nám bude líbit, i z jiných koutů ČR:) moc děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno ;) mrkněte na web, tento rok jsem byl v Písku 2x, takže není problém :-) všechno info a fotky na profilu a webu :) budu se těšit a ať všechno vyjde! Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád bych vaši svatbu nafotografoval. Vaše poptávka je velmi přitažlivá. Můj styl fotografování svateb by Vás mohl oslovit. Fotografuji svatbu čistě jako celodenní dokument. Párových fotografií dělám jen několik. Soustředím se na dokumentování celé svatby. Do 2 týdnů po svatbě ode mne dostanete velice kvalitně vytištěné album. Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Detaily a referenční alba na mých webových stránkách (viz. odkaz níže pod příspěvkem). Na případnou spolupráci se těší Tomáš Chadim p.s. Mimochodem jsem také jihočech, od Českého Krumlova :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, třeba budou moje fotky To ono... přikládám ukázku a více zde na bereme se nebo na www, Fb. Posílám bližší informace do soukromé zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Kristýno, focení svateb je pro nás v první radě možností, jak lidem dát něco, co budou mít po celý život a pokaždé, kdy se k fotkám vrátí, měli by si díky nim vzpomenout na to, jak byl jejich den krásný! Na nás pak je celý den zachytit co nejvíce přirozeně, na tom si zakládáme. Představy o svatebním dni společně sladíme na předsvatební schůzce, kde si domluvíme i termín předsvatebního focení, které máte k celodenní svatbě úplně zadarmo. Stejně jako dopravu po celé ČR. Více informací najdete na našem webu, nebo rovnou zavolejte. Budeme moc rádi, pokud se ozvete. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @kristy1990, termín mám volný. Informace i ceník najdete u mě na webových stránkach. Pokud Vás zaujmu, kdykoli mě kontaktujte. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem přímo z Jižních čech, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín ještě volný. Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký den VráTa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu, kde jsou i cenové balíčky a další informace k focení), ozvěte se pro přesnější kalkulaci. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v Jižních Čechách fotím rád. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, tento termín mám ještě volný a můžu být k dispozici, klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. :) Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Navíc z jižních Čech pocházím, takže tam znám spoustu pěkných míst na focení, záleží, kde přesně svatbu plánujete. Pokud Vás moje portfolio zaujme, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Dobrý den, co se člověku líbí a nelíbí je strašně subjektivní. Pokud máte zájem, podívejte se na mou tvorbu, třeba Vás zaujme. Jižní Čechy je překrásný kout naší republiky. termín mám k dispozici. Více na mém FB a na webu Děkuji za případný zájem, hezký večer, Kamil K.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Pokud by Vás moje práce zaujala, ráda přijedu.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, tudíž budu velmi potěšen, pokud navštívíte mé svatební portfolio - odkaz na web je hned pod vloženou fotografií. Pokud se posléze i ozvete přes kontaktní formulař na daném webu, budu polichocen ještě více. :) Přeji krásný víkend Honza
Odpovědět
Opravdu moc moc moc všem děkuji za nabídky, moc si toho vážím:) chci si to vše projít a do konce příštího týdne nejpozději se rozhodnout...určitě se tedy ozvu! Ještě jednou díky, jsem si jistá, že si vyberu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s s nabídkou volného termínu, ukázku tvorby a vše podstatné naleznete u mě na webových stránkách. S pozdravem Míra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám také termín volný, koukněte na mé stránky a případně neváhejte napsat. Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, i já se přidávám s volným termínem, ráda dojedu :) Ukázku mé práce najdete zde na profilu nebo na našich webových stránkách. Hezký večer, Marie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím také volný termín, více z portfolia a cenové balíčky najdete na webu. Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?