Fotograf, 27.4.2019, Ostrava

Dobrý den, hledáme svatebního fotografa na termín 27.4.2019. Příprava ženicha/nevěsty bude v Ostravě, obřad na radnici ve Frýdlantu nad Ostravicí a hostina na Ostravici. Měli bychom zájem o celodenní focení od příprav až po večerní oslavu. Předem děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný, ceny myslím přijatelné a pokud se Vám budou fotky ode mě líbit, rád Váš svatební den nafotím. Víc informací včetně ceníku posílám do zpráv, přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take se pridavam s volnym terminem;) Kdyztak kouknete ke me na stranky, kde najdete vse potrebne a kdyby jste meli jeste nejaky dotaz, nebojte se ozvat:) Mejte se Kuba
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda bych Vaši svatbu nafotografovala. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací a fotografií navštivte můj web. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den přeji, svatby fotím moc ráda a Váš termín mám volný. Pokud se Vám moje fotky líbí, dejte vědět. Mějte se Patrik a Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, z Frydlantu pochazim a rada vam nafotim vas velky den. Ozvete se Marketa Kaplanova
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?