Fotograf 27.4.2018 Ostrava - Ostravice

Dobrý den, hledáme svatebního fotografa na termín 27.4.2019. Příprava ženicha/nevěsty bude v Ostravě, obřad na radnici ve Frýdlantu nad Ostravicí a hostina na Ostravici. Měli bychom zájem o celodenní focení od příprav až po večerní oslavu. Předem děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a rád svatbu nafotím. Pro blizší informace prosím navštivte moje internetové stránky. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ráda za Vámi přijedu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný tak bych Vám rád nabídl své služby. Základní ceník Vám zašlu do soukromé zprávy. S přáním hezkého dne Ondřej Dopita
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den přeji, svatby fotím moc ráda a Váš termín mám volný. Pokud se Vám moje fotky líbí, dejte vědět. Mějte se Patrik a Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi Vaši svatbu nafotíme. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Za nás doporučuji MICHALA KRUSBERSKÉHO ;) (a pozor, v nadpisu máš letošní rok místo příštího ;))
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, z Frydlantu pochazim a v okoli znam krasna mista na foceni. Moc rada vam vas velky den nafotim. Ozvete se, budu se tesit, Marketa Kaplanova
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, v případě zájmu mě kontaktujte na webu, kde naleznete ceník a další potřebné informace. S pozdravem Radim Spáčil
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?