Fotograf 26.9.2020 Kutna Hora

Shanime fotografa na 26.9.2020 Svatba ve Vlasskem Dvore v Kutne Hore
Odpovědět
@hanka8265 Dobrý den, termín mám volný a tak bych Vám ráda nabídla své služby. Více podrobností si Vám dovoluji zaslat do soukromé zprávy. Děkuji a přeji hezkou neděli. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tak my se také postavíme do fronty :) ukázky a ceník najdete na našem webu. Ceny jsou konečné včetně dopravy. Ať vám vše klapne
Odpovědět
Budu se těšit! Káťa <3
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i ke mně na stránky. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@hanka8265 Dobrý den, píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
@hanka8265 Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme. Více info posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Hezký den, termín mám volný, nabízím své služby. V případě dotazů či zájmu o předsvatební schůzku mě neváhejte kontaktovat :) S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
@hanka8265 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, z Kutné Hory pocházím a žila jsem tam 18 let :) Znám všechna zákoutí a krásná místa, kde by mohly vzniknout super fotografie :) Kdyby vás zpráva zaujala, můžete se podívat na mé portfolio zde a nebo na webu uvedeném na mém profilu :) Budu se těšit na případnou spolupráci :) Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád svatbu nafotím. Kutnou Horu miluji. Vše mám na webu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce bude líbit, ráda Vám Vaši svatbu nafotím. Mějte se krásně. S pozdravem, Míša. 🙂
Odpovědět
@hanka8265 Všem moc a moc děkuju - už jsme vybrali 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@hanka8265 Dobrý den, tento termín mám volný a rád bych Váš svatební den nafotil. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách emoticon Ceny jsou individuální dle Vašich požadavků. Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky https://az-fotosluzby.eu, je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?