FOTOGRAF 26.9.2015 Hradec Králové a okolí

PROSÍM moc o pomoc s výběrem fotografa :-) Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín máme volný. Pokud by Vás oslovila naše práce, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se prosím na můj web a v případě zájmu nebo dotazu mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, termín mám ještě volný. Klidně mrkněte na web nebo FB. Najdete tam vše důležité. Ukázky ze svateb, ceníky a popisy svatebních fotobalíčků. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji. Pokud stále ještě hledáte, rád budu Vaším fotografem, tento termín mám ještě volný. Mé práce můžete vidět na mých stránkách, kde naleznete i více informací o nabízených službách. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, daný termín mám volný a moc rád vám nafotím vaši nejdůležitější událost. :)
Odpovědět
Všem se omlouvám, že nestíhám odepisovat, ozvalo se Vás tolik...... Takže všem moc děkuji, jen co se dostanu domů, podívám se na všechny nabídky na počítači(na telefonu to není ono) :-) Krásný den Andrea
Odpovědět
Dobrý den, poslala jsem Vám také nabídku do zprávy :) Přeji pěkný den Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
@andreamara Dobrý den, Váš termín mám volný. Jsem z Hradce Králové. :) Mé svatební portfolio naleznete buď zde na beremese v mojí kartě, nebo v odkazu pod tímto textem (facebookový profil). S pozdravem honza
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám zatím také volný. Zdraví Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem také k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, budu rád pokud navštívíte můj web kde najdete porfolio a veškeré informace. Budu se těšit Tomas Wolf
Odpovědět
Přeji krásný den, chci poděkovat všem, co jste mi napsali a nabídli služby svatebního focení. Nebude to lehké rozhodování, ale přes víkend se rozhodneme. Mockrát VŠEM děkuji :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@andreamara Jsem Vám k dispozici.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?