Fotograf 26.7. 2018 Rožďalovice

Sháním volného fotografa na 26.7.2018 (Čt) Místo Bučický mlýn. Prosím o informaci zda je někdo volný nebo o někom víte, pak prosím o doporučení. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, kdyby se Vám líbil můj styl, pak mi napište a můžeme se na všem domluvit, ráda Vám Váš den vyfotím. :) Teri
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já bych volno měl, tak když by se Vám má práce líbila, dejte vědět;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný :) Více info Vám zasílám do sz. Přeji hezký zbytek večera Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám zatím ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. Hezký den, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Terezo, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud Vás s partnerem fotografie ode mě zaujmou, není nejmenší problém se potkat a domluvit na všem. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rádi Vás osobně poznáme a zdokumentujeme Váš jedinečný den. To, co děláme je o Vás a pro Vás. Proto s Vámi tak rádi prožíváme Vaše emoce, lásku, štěstí i radosti. Naplňuje nás to a rádi to nadšení předáváme. Když budeme spolu fotit, pojďme si to užívat! Jsou to Vaše jedinečné okamžiky. Chvíle, na které budete rádi vzpomínat. Máme rádi přirozené fotografie, ne umělé pózování. Proto Vás jen lehce, s grácií povedeme a Vy budete “tančit”. Užívat si ten klid a pohodu, kdy jste spolu. A k těmto chvílím se pak díky fotkám můžete vracet. Stále pro Vás budou živé a zářivé! Fotografie nás baví, fascinuje a naplňuje. A chceme něco z toho dát i Vám. Sledujeme zahraniční fotografy a aktuální trendy, abychom Vám předali něco nového, svěžího a kreativního. Rádi se učíme. A baví nás zkoušet nové techniky a styly. Jaký styl bude ten váš? Co je blízké Vašemu srdci? Co máte rádi Vy? Vyjdeme Vám vstříc. Už se těšíme, až si o tom popovídáme a až spolu něco krásného prožijeme. Pojďme si to užít! Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den, Vámi poptávaný termín mám volný a bude mi ctí přispět Vašemu dni svou prací.:) Více informací naleznete na mém webu - od galerií s ukázkami všech krásných svateb, které jsem fotil, přes svatební balíčky až po kontaktní formulář.:) Budu se těšit! Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Vyžadujete profesionální přístup, kvalitu, praxi a zkušenosti? V tom případě Vám rádi nabídneme naše služby! V AZ-fotosluzby.eu se zaměřujeme na profesionální focení svateb a víme, že tento den musí být zachován se vším všudy! Nabízíme několik variant balíčků, mezi nimiž si určitě vyberete takový, který Vám bude vyhovovat. Pokud ne, můžete si sama dle vlastního uvážení a finančního rozpočtu díky balíčku Individual navolit služby na míru. Společně vykouzlíme ty nejkrásnější vzpomínky na Váš svatební den!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný a rádi přijedeme. Ceník a další ukázky naší práce naleznete na webu. Hezký den. Lucie Vaňková
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?