FOTOGRAF 26.6.2021 - Vysočina

Hledáme fotografa na Naší svatbu. Časově od rána cca do 20:00. Prosím o cenové nabídky. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme moje tvorba na webových stránkách, ráda přijedu. Cestovné si neúčtuji. :) S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád svatbu nafotím. Veškeré informace mám na stránkách. Na Vysočině mám chalupu, takže je to pro mne ideální lokalita :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám zatím volný. V případě zájmu o mé služby mě neváhejte kontaktovat ke sjednání předsvatební schůzky :) S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, cenové balíčky spolu s portfoliem najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, ráda vám svatební focení nabídnu, ještě mám termín volný. Do zprávy vám pošlu všechny informace a odkazy na mé galerie. Pěkný den, Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám Vaši svatbu nafotím. Pěkný den, Míša. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@hankajedl Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den fotograf Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a ráda přijedu ;-) Ceník i ukázky mé práce najdete na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
@hankajedl Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky https://az-fotosluzby.eu, je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 10 000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. Kromě klasického focení nyní nabízíme také pronájem fotokiosku i s profesionální obsluhou za akční cenu 6900,-Kč s neomezeným tiskem, viz. https://fotokoutek.fun/fotokiosek/. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?