Fotograf - 26.6.2021 Třebíč

Dobrý den, hledám fotografa pro naši malou svatbu v Třebíči v sobotu 26.6.2021. Děkuji. Ivana
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za dopravu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a veškeré informace na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a ráda bych nabídla své služby 🙂 Ceník a info posílám do zprávy. Hezký den přeji Michaela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 26.6. máme volný. Rádi vyfotíme :) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný. Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý :) Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, za náš svatební vyhledávač bych doporučila Lucii Mocharovou, Ivanu Bártíkovou nebo OkaMžiky. Pokud byste měla zájem, tak bychom Vám rády doporučily náš svatební vyhledávač, přes který můžete zmiňované fotografy rovněž kontaktovat. Najdete tam další dodavatele, kteří vykonávají svou práci ve Vašem okolí. Ať Vám vše vyjde! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mám volno a nabízím své služby. Ráda přijedu :) V případě, že Vás moje práce zaujme, ráda se domluvím na termínu předsvatební schůzky. S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
@goin Dobrý den, pokud ještě nejste rozhodnutá, tak Vám nabídnu mé služby. Termín mám volný a rád do Třebíče přijedu. Veškeré informace mám na webu . Děkuji S pozdravem Lukáš Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
@goin Dobrý den, píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky. S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách.
Odpovědět
Profilova fotka
@goin Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jsme svatební dokumentaristi pro ty, kteří se opravdu našli. Převyprávíme vaší lásky s něhou, humorem a elegancí. A za ty příběhy půjdeme třeba světa kraj. Nechte, aby naše fotografie mluvila za nás. Podívejte se na náš web. Přepravíme váš příběh, aby se uchoval navždy. Duc & Iva
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?