Fotograf 26. 08. 2017 - Ostrava

Profilova fotka
Dobrý den :) sháníme fotografa na celý den - svatba i obřad bude v Rychvaldě. Budu ráda za nabídky a tipy, vzhledem k rozpočtu si můžeme dovolit fotografa do 10 000 Kč. Moc děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vám nabídneme naše služby. V ceníku si určitě své najdete a věřím že i v galerii. Přejeme příjemný výběr fotografa. S pozdravem Lukáš & Matin
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem malinko přes, ale zase mám dopravu v ceně. Kdybych vyhovoval, kdykoli se ozvěte. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem tu pro Vás. Víc informací najdete na webu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Kateřino, s cenou jsme trošku přes, ale třeba přesvědčíme fotkami a něčím navíc. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
Za nás vřele doporučuji Michala Krusberského. Fotky mám na svém profilu. Byla s ním perfektní spolupráce a s fotečkama jsme moc spokojeni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych se přidal do výběrového řízení, s cenou jsem také trochu přes Váš rozpočet, ale za to to mám kousek a cestovné už si neúčtuji. Mrkněte na mé webové stránky, třeba Vás má práce osloví. Hezký den Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my budeme mít Laďku Skopalovou, dělá moc hezké fotky, tak se zkus podívat. Do rozpočtu se vejde :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?