Fotograf 25.9.2015 - Ostrava, Opava - odpolední svatba v pátek

Profilova fotka
Prosím o tipy na fotografa, který by byl ochotný fotit svatbu v září. Jedná se o odpolední svatbu v pátek. Prosím o tipy na někoho aktivního :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vaší svatby máme ještě volný a můžeme být tedy k dispozici. Požadavek aktivní splňujeme na více než 120% :). Dovolím si Vám zaslat i interní zprávičku. Když se prozatím mrknete na naše webové stránky, tak budeme moc rádi. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@liliwhis Hezký den, jsem přímo z Ostravy. Jsem student, takže v pátek budu mít volno určitě. Ohledně mojí aktivity... spíš bych se nazvala hyperaktivní :D. Co se fotografické tvorby týče, u obřadu jsem hlavně reportér: tedy nezasahuji do děje, snažím se vnímat vše, pokud to není pětiminutový obřad, obvykle oběhnu i lidi a vyfotím během obřadu i portréty maminek a babiček sledujících obřad. Ohledně focení portrétů a vlastně i hromadné fotografie svatebčanů se vždy snažím nějak fotografii posunout. Pózy novomanželů u portrétování vymýšlím podle toho, jací jsou a jak na mě působí. Nebudete mít tedy fotografie jako každá druhá, ale jedinečné :o). Do soukromé zprávy Vám ještě zašlu info a ceník. S pozdravem, Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín je také vyhovující. Pokud se vám mé práce tady na profilu, nebo na webu budou líbit, budu se těšit na spolupráci. S pozdravem Michal Krusberský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na mou práci a v případě zájmu se ozvěte, hezký den Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
@liliwhis Dobrý den, doporučuji z Opavska Jana Vlčka (vlcekjan.cz), třeba by Vás jeho práce oslovila. S pozdravem Martin Lysek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný ... ptejte se na cokoli :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máme volný termín. Bližší informace zasíláme do zprávy. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
ROZHODNĚ DOPORUČUJI MICHALA KRUSBERSKÉHO! Maximální spokojenost! ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín máme, stejně jako asi většina fotografů, volný. Letos v Ostravě a okolí fotíme několik svateb, takže by pro nás nebyl problém ani předsvatební schůzka, prohlídka místa, naplánování Vašich představ o focení apod. Fotíme ve dvou, smlouva je pro nás samozřejmostí. Aktuální tvorbu, termíny, fotobalíčky, jejich obsah a ceník najdete na našem facebooku, případně i webu (nestíháme aktualizovat). Pokud by se Vám naše fotky líbily, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Na naší webové prezentaci naleznete fotky a videa, která prezentují naši práci. Budeme rádi, když se ozvete. S přáním hezkého dne, AP fotostudio.
Odpovědět
Profilova fotka
Lili, myslím, že jsem si vybrala dobře http://michalszydlowski.com, s Michalem je sranda, stane se kamarádem, co na svatbě jen tak mimochodem fotí, jsem s jeho prací velmi spokojena, s přístupem taky, je neúnavný v hledání dokonalého záběru ;-) držím palce, Jana
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den :-), do mailu Vám pošlu nějaké další info :-).
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Můžu doporučit francouzského fotografa z Havířova, který s dojezdem do OV/OP nemá problém. Ukázky i kontakt najdeš na http://www.bellxone.com/index-1.html v sekci Weddings. Kuba
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín se nám právě uvolnil, jestli ještě nemáte vybráno, můžete mrknout k nám. Posíláme Vám SZ. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám nabídnu naše služby ukazky naleznete na naších stránkách nebo přímo u nás ve studiu. S pozdravem Studio Vanesa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabizíme jak hudební produkci tak také mámé k dispozici fotografa s praxi. Pokud budete mít více informací tak mě kontaktujte. Hezký den
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?