Fotograf 25.8.2018 Radíč ?

Dobrý den, hledáme fotografa, který má volno v termínu 25.8.2018 pro svatbu na zámečku Radíč (Sedlčany).
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Štěpánko, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji,   Termín  Vaší  svatby mám  volný. Gratuluji k zasnoubení ☺️ Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má  práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti. Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den   Tomášek Foto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín máme zatím volný, pokud Vás fotografie zaujmou, rádi nafotíme váš svatební den. Více fotografií, informací o svatebních balíčcích najdete na webových stránkách. Hodnocení máme na facebooku. V případě dotazů se na mě prosím obraťte. Přeji krásný večer, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby moje fotografie byly to pravé, rád na Sedlčansko přijedu a budu celý den k dispozici pokud bude třeba :-). Standa Matouš
Odpovědět
Dobrý den, ráda přijedu! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Má cena je 1000 kč za hodinu fotografování. Hezký den, Anna.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termin máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravm Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Štěpánko, velice rád Vám vyfotím Vaši svatbu, termín mám volný. Zaměřuji se na přirozený styl a na zachycení svatební reportáže, skutečných emocí i dokonalých portrétů. :-) Více informací píši do zprávy. Zaujmout by Vás mohlo i to, že jsem na Radíči již fotil. V mém portfoliu naleznete svatební příběh Viki a Míry. Rád se s Vámi potkám na nezávazné osobní schůzce. Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,  moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.  Přeji pěkný den  Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. Přeji vše jen dobré S pozdravem Filip
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu Vaši svatbu fotit. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já si dovoluji připojit se ke kolegům se svou nabídkou.:) Více informací na webu či kartě, budu se těšit.:) Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám ke kolegům. Termín mám volný a rád Vám v případě zájmu budu k dispozici. Více fotografií včetně informací najdete na mých stránkách. Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?