Fotograf 25.8.2018 Lnáře

Profilova fotka
Ahoj, sháním fotografa na naši svatbu ve Lnářích. Děkuji za nabídky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, můžete navštívit web. Do vedlejší vesnice jezdím za rodinou, dopravné na domluvě.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem také k dispozici :) V soukromé zprávě najdete moji nabídku. Marie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,když kouknete na fotky a bude to TO ONO, rád přijedu. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám volný, jsem Vám tedy k dispozici. Svatby fotím po celé ČR a v celodenním balíčku je doprava po celé ČR zdarma. Mou tvorbu i nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Zaujme-li Vás má práce, rád se s Vámi sejdu a můžeme vše probrat osobně. Přeji příjemné vybírání! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám volný. Hezký den Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Váš svatební den, budu ráda fotit třeba celý den. Fotografů je nás mnoho, vyberte si pouze toho, jehož tvorba Vás víc chytí, když jím budu já, můžete mě míti. Podívejte se na stránky webové, Fotografky Martiny Plichtové.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přejí, tento termín mám stále k dispozici a rád bych Vám nabídl mé služby. Ukázku tvorby a veškeré podstatné informace najdete u mě na webových stránkách. V případě dotazů, mě kontaktujte Hezký den, Míra Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @gruoille Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naši práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Portfolio a více informací naleznete na mých stránkách, a pokud Vás moje práce zaujme, ozvěte se. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já vám nabízím své služby. Více fotografií najdete na mém profilu či webových stránkách. S pozdravem, Tomáš Princ
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volno mám a vše potřebné kdyžtak zjistíte u mě na webu. Hezký den přeji.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, pokud stále sháníte, ráda bych nabídla fotografické služby fotografky Mii Mirrelli. Více informací máte ve zprávě. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?