Fotograf 25.7.2015

Profilova fotka
Sháním šikovného fotografa na 25.7.Jsem náročná :-D nejlépe okolí Kunčic pod Ondřejníkem,může být i Rožnov,max.Ostrava..Kreativního a za slušný peníz! =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barter Dobrý den, já si dovolím doporučit Michal Szydlowski, Michal Krusberský či Ryszard Perzynski. Třeba by Vás jejich tvorba oslovila. S pozdravem Martin Lysek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@yourlifevideo Děkuju mockrát za tipy..Jdu je shlédnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme ještě pořád volný. Budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a široký výběr svatebních balíčků. Pokud byste měla zájem, tak nás neváhejte kontaktovat. Budeme se těšit. :) S pozdravem Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Ostravy a fotíme, společně s manželkou, ve dvou fotografech. Budeme rádi, pokud navštívíte naše stránky a podíváte se na naše portfolio. Kunčice pod Ondřejníkem velmi dobře známe, dopravu bychom neúčtovali. Finální by pro Vás byla cena, kterou máme uvedenou na našich internetových stránkách. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Přeji hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Dobrý den, kamarádce fotila svatbu jedna fotografka, fotky byly krásné, takové umělecké, pokud vím, cena byla taky příznivá. Já osobně jsem ocenila ale nejvíc, že fotky dodala rychle - do týdne už upravené, protože nám tam fotila dceru a tak jsem se hezkých fotek nemohla dočkat. Je z Ostravy. Pošlu vám link do zprávičky. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín je zatím neobsazen. Pokud se vám mé práce budou líbit, tak se ozvěte. S pozdravem M.Krusberský
Odpovědět
Profilova fotka
@kamilkubjatko Zdravím :) fotografie máte moc pěkné, zajímaly by mě bližší informace o ceně. Svatba bude v Kunčicích p.O. a jednalo by se asi o půl dne :-) Klidně pošlete do zpráv nebo na mail erika.bartonickova@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
@michalkrusbersky Dobrý den, o Vás také přemýšlím, všimla jsem si, že jste fotil Katku S.Musím se domluvit s přítelem a následně vybrat kdo by nám nejlépe vyhovoval ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer přeji, jsem z Ostravy. :o), v Rožnově bývám ale taky často, jelikož tam fotím magisterskou práci (poslední foto je právě z ní, sice není svatební, ale snad to nevadí.) Dovolila bych si Vám tedy nabídnout své služby. K portrétování ženicha a nevěsty přistupuji tvůrčím způsobem (pokud není přání zákazníka jiné - zatím většinou jiné bylo, takže sama ráda uvítám tento požadavek :o)..). V rámci Moravskoslezského kraje dělám i celodenní focení svateb.
Odpovědět
Profilova fotka
@barter Dobrý den, Váš termín mám taky zatím volný, více info na mém profilu, popř. webových stránkách. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer, budeme rádi, když se podíváte na naše portfólio tady na profilu nebo na webových stránkách. Působíme jak v Olomouci tak ve Velkých Karlovicich, takže to máme kousek :) Děkujeme a přejeme pěkný večer Kamil a Míša
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud hledáte něco jiného než jen průměrné svatební fotografie, doporučuji shlédnout mé portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den nabídku jsem Vám poslal interní zprávou. Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín vaší svatby mám volný...ráda budu součástí vašeho dne. s pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Hezký den, ukázky na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?