Menu Forum

Fotograf 25.7.2015

26. led 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
barter
40
Registrovala se 10. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 325 příspěvků. Má 16 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
barter
40
Registrovala se 10. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 325 příspěvků. Má 16 přátel. Region Ostrava.
 Sháním šikovného fotografa na 25.7.Jsem náročná emoticon nejlépe okolí Kunčic pod Ondřejníkem,může být i Rožnov,max.Ostrava..Kreativního a za slušný peníz! emoticon emoticon
14. led 2015 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@barter Dobrý den, já si dovolím doporučit Michal Szydlowski, Michal Krusberský či Ryszard Perzynski. Třeba by Vás jejich tvorba oslovila. S pozdravem Martin Lysek emoticon
14. led 2015 ve 13:22  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barter
40
fotoportrét
fotoportrét
barter
40
 @yourlifevideo Děkuju mockrát za tipy..Jdu je shlédnout emoticon
14. led 2015 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Dobrý den,

termín máme ještě pořád volný. Budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a široký výběr svatebních balíčků. Pokud byste měla zájem, tak nás neváhejte kontaktovat.
Budeme se těšit. emoticon

S pozdravem

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
14. led 2015 ve 13:31  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
jsme z Ostravy a fotíme, společně s manželkou, ve dvou fotografech.
Budeme rádi, pokud navštívíte naše stránky a podíváte se na naše portfolio.

Kunčice pod Ondřejníkem velmi dobře známe, dopravu bychom neúčtovali. Finální by pro Vás byla cena, kterou máme uvedenou na našich internetových stránkách.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Přeji hezký den

Martin Hnátek | MarLin Photography
14. led 2015 ve 13:37  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anicka19
1
Registrovala se 14. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
anicka19
1
Registrovala se 14. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den, kamarádce fotila svatbu jedna fotografka, fotky byly krásné, takové umělecké, pokud vím, cena byla taky příznivá. Já osobně jsem ocenila ale nejvíc, že fotky dodala rychle - do týdne už upravené, protože nám tam fotila dceru a tak jsem se hezkých fotek nemohla dočkat. Je z Ostravy. Pošlu vám link do zprávičky. emoticon
14. led 2015 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat...
přeji příjemný den.
14. led 2015 v 15:36  •  www.kamilkubjatko.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín je zatím neobsazen. Pokud se vám mé práce budou líbit, tak se ozvěte.

S pozdravem M.Krusberský
14. led 2015 v 15:51  •  www.michalkrusbersky.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barter
40
fotoportrét
fotoportrét
barter
40
 @kamilkubjatko Zdravím emoticon fotografie máte moc pěkné, zajímaly by mě bližší informace o ceně. Svatba bude v Kunčicích p.O. a jednalo by se asi o půl dne emoticon Klidně pošlete do zpráv nebo na mail erika.bartonickova@seznam.cz
14. led 2015 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barter
40
fotoportrét
fotoportrét
barter
40
 @michalkrusbersky Dobrý den, o Vás také přemýšlím, všimla jsem si, že jste fotil Katku S.Musím se domluvit s přítelem a následně vybrat kdo by nám nejlépe vyhovoval emoticon
14. led 2015 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Hezký večer přeji,
jsem z Ostravy. :o), v Rožnově bývám ale taky často, jelikož tam fotím magisterskou práci (poslední foto je právě z ní, sice není svatební, ale snad to nevadí.)
Dovolila bych si Vám tedy nabídnout své služby. K portrétování ženicha a nevěsty přistupuji tvůrčím způsobem (pokud není přání zákazníka jiné - zatím většinou jiné bylo, takže sama ráda uvítám tento požadavek :o)..). V rámci Moravskoslezského kraje dělám i celodenní focení svateb.
14. led 2015 v 19:21  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

@barter Dobrý den, Váš termín mám taky zatím volný, více info na mém profilu, popř. webových stránkách. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
14. led 2015 ve 22:26  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete.

Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat.

Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3
K&J
15. led 2015 v 18:12  •  www.creativelove.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
k_zapeca
Kamil Zápeca - Photography
Kamil Zápeca PRO

Foto a video - Region Olomouc
6
fotoportrét
fotoportrét
k_zapeca
Kamil Zápeca - Photography
Kamil Zápeca PRO

Foto a video - Region Olomouc
6
 Dobrý večer,
budeme rádi, když se podíváte na naše portfólio tady na profilu nebo na webových stránkách.
Působíme jak v Olomouci tak ve Velkých Karlovicich, takže to máme kousek emoticon

Děkujeme a přejeme pěkný večer
Kamil a Míša
15. led 2015 v 19:42  •  www.zapeca.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
 Pokud hledáte něco jiného než jen průměrné svatební fotografie, doporučuji shlédnout mé portfolio.
16. led 2015 ve 14:07  •  www.fotovlcek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
24. led 2015 ve 13:04 • hmku
fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (38 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
5
fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (38 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
5
 Dobrý den nabídku jsem Vám poslal interní zprávou.
Luboš
25. led 2015 ve 14:54  •  www.beautyfoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

Foto a video - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Dobrý den,
termín vaší svatby mám volný...ráda budu součástí vašeho dne.
s pozdravem Petra Jansová fotografka
25. led 2015 v 16:27  •  www.fotojansova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
25. led 2015 ve 20:44 • silviajanecek
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Hezký den, ukázky na webu.
26. led 2015 v 01:07  •  www.robinpuskas.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”
6. dub 2015 v 11:56 • hmku