Fotograf 25.6.2016 přerovsko

Dobrý den. Hledám fotografa-ku na 25.6.2016 přerovsko. Děkuji za případné rady i nabídky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @aechmea, termín mám k dispozici. Všechny informace najdete na mých webových stránkách. Pokud Vám bude vše vyhovovat, kdykoli napište. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud by Vás moje tvorba zaujala, ráda přijedu :-) Posílám cenovou nabídku do zprávy. Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Termin mam volny a velmi rad Vam svatbu nafotim. Pokud se Vam moje prace bude libit, rad pro Vas vytvorim cenovou nabidku na zaklade Vasich prani a pozadavku. Cestovne po CR neuctuji. Hezky den Tomas Wolf
Odpovědět
Profilova fotka
A co fotografku i fotografa? Fotime ve dvou, termin mame jeste volny a radi prijedeme . Tak muzete mrknout k nam. Pavla a Jindrich Nejedli
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám tento termín volný. Na stránkách najdete fotky i ceník. Přeji příjemný lov na fotografa :-) Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš svatební termín mám prozatím volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) Pěkný den, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně se koukněte na web, který je uvedený na kartě. V případě, že vás má práce zaujme, tak stačí písnout. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jakožto rodilý Přerovák jsem také k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám zatím ještě Váš termín volný. Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@aechmea Dobrý den, napadá mě manželská dvojice poblíž. Konkrétně z Olomouce. Martin a Pavlína Vlkovi. (vlkfoto) Mohu jen a jen doporučit. Nejen ve svatební den, ale hlavně i při prohlížení fotografií se určitě nudit nebudete. Třeba by Vás jejich práce oslovila. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aechmea @monpe Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém profilu a nebo na mých webových stránkách. S pozdravem Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Více fotografií naleznete na mých webových stránkách. V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat. S pozdravem OAK Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, rád přijedu :) mrkněte na profil i stránky (ty jsou hezčí :P) a když se vám budu pozdávat, napište :) mějte se krásně, Petr
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?