Fotograf 25.6.2016 - Loděnice u Opavy

Ahoj, pomaham kamarádce zařizovat svatbu a hledáme fotografa na sobotu 25. 6. Svatba bude u Opavy, takže ideálně z okolí Opava, Ostrava, Krnov. Samozřejmě většina, na které jsme narazily, už je zadaná, ale náhoda je blbec :) prosím fotografy, aby mi případně posílali zprávy i včetně ceniku. Děkuju moc! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a jsem z Ostravy :-). Posílám nějaké fotky na ukázku a ceník do zprávy. Hezký večer, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ke mně jste také koukaly? :) Posílám bližší detail do zpráv. Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám prozatím ještě volný. Dovolím si vám poslat i soukromou zprávičku. Prozatím se klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce oslovila, tak klidně písněte. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Nevím, zda má volný termín, ale doporučuji Michala Krusberského! Super přístup, fotky i cena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vámi poptávaný termín mám také volný, zaslal jsem Vám zprávu. Krásný den Tomáš Javůrek
Odpovědět
Děkuji za všechny komentáře, kamarádce už jsem vybrané nabídky zaslala a případně se ozve.
Odpovědět
Profilova fotka
@ponickova Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja mam toto datum stale volne. Mrknete na muj web a dejte vedet, jestli se Vam prace libi. Vetsina jsou focene ve Velke Britanii, kde jsem 10 let zila. Cena 8tis/cely den. S pranim pekneho dne Katerina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný ...
Odpovědět
Dobry den, FOTOGRAFA JIŽ MÁME. Děkujeme všem přítomným za nabídku a přejeme mnoho úspěchů!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?