Menu Forum

Fotograf 25.6.2016 - Loděnice u Opavy

21. led 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
ponickova (28 r.)
4
Registrovala se 10. července 2014 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ponickova (28 r.)
4
Registrovala se 10. července 2014 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, pomaham kamarádce zařizovat svatbu a hledáme fotografa na sobotu 25. 6. Svatba bude u Opavy, takže ideálně z okolí Opava, Ostrava, Krnov. Samozřejmě většina, na které jsme narazily, už je zadaná, ale náhoda je blbec emoticon prosím fotografy, aby mi případně posílali zprávy i včetně ceniku. Děkuju moc! emoticon
29. pro 2015 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín mám volný a jsem z Ostravy emoticon. Posílám nějaké fotky na ukázku a ceník do zprávy.

Hezký večer, Mariana Ryšavá
29. pro 2015 ve 21:45  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
ke mně jste také koukaly? emoticon

Posílám bližší detail do zpráv.

Martin Hnátek | MarLin Photography
29. pro 2015 ve 22:01  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Pěkný večer,

termín mám prozatím ještě volný. Dovolím si vám poslat i soukromou zprávičku. Prozatím se klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce oslovila, tak klidně písněte.

Lukáš
LUMA PHOTO
29. pro 2015 ve 22:11  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Nevím, zda má volný termín, ale doporučuji Michala Krusberského! Super přístup, fotky i cena emoticon
30. pro 2015 v 05:11  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomasjavurek (27 r.)
Tomáš Javůrek
Tomáš Javůrek PRO

Foto a video - Region Olomouc

“Dobrý den, momentálně nabízím poslední volnou červnovou sobotu a to 4. 6. 2016 nevěsta přesunula termín na srpen :) V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat S přáním hezkého dne Tomáš Javůrek”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
tomasjavurek (27 r.)
Tomáš Javůrek
Tomáš Javůrek PRO

“Dobrý den, momentálně nabízím poslední volnou červnovou sobotu a to 4. 6. 2016 nevěsta přesunula termín na srpen :) V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat S přáním hezkého dne Tomáš Javůrek”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den,

Vámi poptávaný termín mám také volný, zaslal jsem Vám zprávu.

Krásný den

Tomáš Javůrek
30. pro 2015 ve 13:30  •  www.tomasjavurek.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ponickova (28 r.)
4
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ponickova (28 r.)
4
  • Neví, kdy bude svatba
 Děkuji za všechny komentáře, kamarádce už jsem vybrané nabídky zaslala a případně se ozve.
7. led ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@ponickova
Dobrý večer,

jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
11. led ve 23:15  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

8
 Dobry den, ja mam toto datum stale volne. Mrknete na muj web a dejte vedet, jestli se Vam prace libi. Vetsina jsou focene ve Velke Britanii, kde jsem 10 let zila. Cena 8tis/cely den.

S pranim pekneho dne
Katerina
20. led ve 13:07  •  www.kadrastudio.cz/portfolio/svatby/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kmail Kubjatko PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
fotografkamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kmail Kubjatko PRO

5
 Dobrý den, termín mám volný ...
21. led v 10:44  •  www.kamilkubjatko.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ponickova (28 r.)
4
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ponickova (28 r.)
4
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobry den, FOTOGRAFA JIŽ MÁME. Děkujeme všem přítomným za nabídku a přejeme mnoho úspěchů!
21. led v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí