Fotograf 25.6.2016 Krňovice

Ahoj... hledáme fotografa na svatbu 25.6., která bude ve skanzenu v Krňovicích (kousek od HK) .Nějaké doporučení nebo nabídky? :-) Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám napsat i soukromou zprávičku. Prozatím se klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, termín máme zatím volný a zájem veliký:o) Svatby fotíme ve dvou fotografkách. Mrkněte na naše portfolio zde na profilu. Budeme se těšit. :-) K a E
Odpovědět
Profilova fotka
@blankadus Dobrý den, hlásíme volno a rádi přijedeme. Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by Vás moje tvorba zaujala, ráda přijedu. Cenovou nabídku a info posílám do zprávy. Hezký večer, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @blankadus, také se hlásím. Informace o stylu práce mám na webových stránkách. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám na Váš svatební den, nabídla svoje fotografické služby. Pocházím z Pardubic. Více o svatebních balíčcích včetně ceníku naleznete na mém webu nebo FB. V případě jakéhokoliv dotazu mne neváhejte kontaktovat! Budu se těšit! S pozdravem Daniela - Foto pro Vás, vy jste pro mě při focení to nejdůležitější!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby. Neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím mrknout i na moji prezentaci. Termín mám zatím volný. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé). Přítelkyně říká, že když se náhodou dobře vyspím, umím být po ránu milý! Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Brna, rád dojedu :) mrkněte na profil a web, fotím i točím :) mějte se hezky, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
HLEDÁTE SVATEBNÍHO FOTOGRAFA? Nabízím fotografování svatebních obřadů v různých variantách po celé České republice. Veškeré ceny najdete v odkaze na webové stránky. Najdete mne také zde na facebooku pro případné dotazy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Podívejte se i do galerie na mém webu a v případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@blankadus Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Hradce, můžeme se sejít a probrat podrobnosti. Lukáš Urban
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout své služby svatebního fotografa. Pokud stále hledáte, podívejte se do sekce svatebního focení na mém webu. Jsou tam univerzální balíčky, které nabízím. Většinou komunikuji se svatebčany a podle jejich přání zjistím co přesně potřebují a služby "ušijeme" přímo na míru. Pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?