Fotograf 25.6.2016 Břevnovský klášter

Hledám šikovného a milého fotografa pro náš svatební den, který se uskuteční 25.6.2016 v Břevnovském klášteře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli se Vám mé fotky budou líbit, rád za Vámi přijedu, tento termín mám zatím volný. Fotky, ceník apod. najdete na stránkách. Hezký den přeji. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím mrknout i na moji prezentaci. Termín mám zatím volný. Břevnovský klášter je místo, které mám moc rád.. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé). Přítelkyně říká, že když se náhodou dobře vyspím, umím být po ránu milý! Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Dovoluji si nabidnout Vam sve sluzby. Pokud Vas zaujme moje prace, ozvete se. Tomas w.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám i já nabídnu své služby. Mou předností jsou přirozené a nevyumělkované fotografie. Budu ráda, navštívíte-li můj profil a web, kde naleznete ukázkové fotografie i ceník (samozřejmě se můžeme domluvit individuálně). Samozřejmostí je také smlouva.
Odpovědět
Profilova fotka
@lu1990 Dobrý den, rád budu Vaším fotografem. Pokud Vás moje fotky a nabídka zaujme, prosím, kontaktujte mě. Lukáš Urban
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně se koukněte na můj web, který je uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásím se do zástupu fotograf s volným termínem. Budu rád, když zavítáte na můj web, kde najdete moji práci. S pozdravem Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den :) Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, rád budu vaším svatebním fotografem :) S pozdravem Robin
Odpovědět
Profilova fotka
@lu1990 Bydlím kousek od Břevnovského kláštera. Znám velmi dobře toto místo a velmi by mě těšilo, kdybych Vám mohl fotografovat na Vaší svatbě. S pozdravem Martin Šašek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den mám také volný termín, budu rád, když se podíváte na moji práci na webu nebo fcb., kde najdete více informací. Budu se těšit na případnou spolupráci. S pozdravem Pavel Černý
Odpovědět
Profilova fotka
@lu1990 Dobrý den, Váš termín mám volný, pokud by Vás moje tvorba zaujala, ráda přijedu. Do Čech jezdím fotit celkem často :-). Ceník a veškeré info mám na webu a tady na beremku. Hezké odpoledne, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take se pridavam s volnym terminem. V klastere jsem jiz nekolikrat svatbu fotografovala :) Mrknete na me portfolio zde na profilu nebo na nasich webovych strankach, Marie
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém profilu anebo na mých webových stránkách. S pozdravem Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám také Váš termín zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Více fotografií naleznete na mých webových stránkách. V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat. S pozdravem OAK Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím. Děkujeme AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný, proto bych Vám ráda na Váš svatební den, nabídla svoje fotografické služby. Jsem přímo z Prahy. Břevnovský klášter znám. Více o svatebních balíčcích včetně ceníku naleznete na mém webu nebo FB. V případě jakéhokoliv dotazu mne neváhejte kontaktovat! Budu se těšit! S pozdravem Daniela - Foto pro Vás, vy jste pro mě při focení to nejdůležitější!
Odpovědět
Profilova fotka
Hledáte svatebního fotografa? Nabízím fotografování svatebních obřadů v různých variantách po celé České republice. Veškeré ceny najdete v odkaze na webové stránky. Najdete mne také zde na facebooku pro případné dotazy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím neobsazen. Břevnovský klášter mám přes kopec :) Nabízené služby, portfolio a orientační ceník naleznete na mém webu. Pokud Vás má práce zaujme, budu rád, když mne zkontaktujete. Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, více informací máte ve zprávě S pozdravem Tomáš Šnírer
Odpovědět
Profilova fotka
@lu1990 Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Děkuji za nabídky, fotografa už máme :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?