Menu Forum

Fotograf 25.4.2015-Slavičín a okolí

10. bře 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
alisee1
1
Registrovala se 26. února 2013 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
alisee1
1
Registrovala se 26. února 2013 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Sháním šikovného fotografa na sobotu 25.4.2015. Máte někdo nějaký tip? Moc děkuji emoticon
1. říj 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Dobrý den nevěsto, jestli jsem šikovná, to nevím, ale snažím se býti emoticon Budu ráda, pokud si najdete chvilku a mrknete na můj web, třeba Vás svojí prací oslovím emoticon
1. říj 2014 ve 22:33  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
 Zdravím s nabídkou volného termínu.
2. říj 2014 v 00:24  •  www.fotovlcek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Hezký dobrý den,
Slavičín máme za rohem a termín v tuto chvíli volný. Rádi jej využijeme pro nafocení Vaší svatby.
Podívejte se prosím na naše internetové stránky, kde naleznete bližší detaily o nás a naší tvorbě.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
2. říj 2014 v 06:50  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

@alisee1 Dobrý den,

Váš termín máme volný a Zlínsko je náš domácí region (jsme z Kroměříže). Pokud by se Vám naše fotky líbily - více najdete na facebooku Filip Matuška - Photography, ozvěte se!

Pěkný den,

Linda a Filip
2. říj 2014 v 07:52  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hankaadom
17
Registrovala se 30. května 2014 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků. Má 9 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 30. května 2015
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
hankaadom
17
Registrovala se 30. května 2014 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků. Má 9 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 30. května 2015
    Region Zlín
 Pokud chcete trochu levnější variantu, a přesto pěkné fotky, doporučuji Brigitu Olivovou nebo Lucii Mozgvovou. Obě jsou k naleznutí na facebooku, obě mají i svoje internetové portfolio.emoticon Teda nevím přesně, jak se cenově pohybuje Lucka, ale Brigit je cenově přijatelná.emoticon
2. říj 2014 v 08:49  •  Svatba byla v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

@alisee1 dobrý den, i já mohu nabídnout své služby ... pokud vás má práce zaujme emoticon hezký den Lucka
2. říj 2014 v 08:59  •  Svatba byla v září 2011  •  www.luciefoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

Foto a video - Region Brno
2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Termín máme tiež voľný a do Slavičína na skok emoticon V prípade záujmu píšte/volajte. Zdravi Lucia
2. říj 2014 v 09:37  •  www.keridafoto.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

Zdravím, termín mám volný. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.
Mějte se... Martin
2. říj 2014 v 09:42  •  www.mm-foto.org  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Dobry den, sice momentalne bydlime v Brne, ale jsme z Vlachovic a na okoli delame svateb dost. Muzete mrknout k nam na web nebo FB(ten je ted vic aktualizovam nez web), termin je zatim volny.
J+P Nejedli
2. říj 2014 ve 12:00  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den, jsem Vám k službámemoticon
2. říj 2014 ve 12:12  •  www.khiria.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

Dobrý den, Slavičín mám taky kousek. Potěší mě, pokud se podíváte i na moji práci zde nebo na mém webu. Přeji, ať najdete toho pravého emoticon
3. říj 2014 v 07:34  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatba28
11
Registrovala se 15. září 2013 na beremese.cz. Přidala 194 příspěvků. Má 9 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
svatba28
11
Registrovala se 15. září 2013 na beremese.cz. Přidala 194 příspěvků. Má 9 přátel.
 @alisee1 souhlasím s @hankaadom, nám fotila svatbu Brigita a je skvělá! Fotili jsme s ní už dříve, a je fakt videt, jak se neustále učí nové a nové věci. Podívej se na jeji stránky na fcb nebo webovky, a kdyby jsi potřebovala s něčím ještě pomoct, poradit - ozvi se - svatbu jsme měli taky ve Slavičíně emoticon emoticon
3. říj 2014 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)

10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

rádi bychom Vám nabídli naše kreativní, světelné a s láskou tvořené fotografie. Budeme rádi, pokud si uděláte čas a shlédnete naši nabídku. emoticon Rádi Vám odepíšeme na jakýkoliv dotaz emoticon

S přáním hezkého dne

Kamila&Jan

3. říj 2014 ve 21:26  •  www.creativelove.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Hezký den,
pokud máte zájem jsem k dispozici.
s pozdravem fotografka Petra Jansová
5. říj 2014 v 11:56  •  www.fotojansova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)

10

(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)

10

(Před 2 lety)

Dobrý den,

Váš termín máme prozatím volny, rádi bychom Vám nabídli naše fotografie tvořené s láskou pro Vás emoticon

Jsme kreativní tým fotografů, kteří dokážou Váš svatební den zachytit ve všech pestrobarevných formách nejen obrazových, ale také emočních.

Díky individuálnímu přístupu a zkušenostem jsou pro nás Vaše přání a představy prioritou. Vaše spokojenost je našim srdečním úspěchem.

V momentech, kdy naši kolegové litují toho, že se nemohou „ rozpůlit „ nám neuteče jediná vzpomínka na neskutečné autentické záběry.

Nabízíme unikátní focení, plné pohody, radosti a světla. Když chcete, aby vaše vzpomínky na fotografiích zářily. CREATIVELOVE – fotografie s láskou, fotografie s příběhem.

Děkujeme, že jste věnovali čas těmto řádkům a pokud jsme Vás naší tvorbou zaujali - rádi se s Vámi sejdeme na nezávazné informační schůzce emoticon

S přáním hezkého dne Kamila&Jan
6. říj 2014 ve 22:02  •  www.creativelove.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i své služby. Při objednání focení na příští rok nabízím slevu 10%. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme.

Hezký den, Martin Pokora
7. říj 2014 v 09:08  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
7. říj 2014 v 16:11 • fotozavadil
fotoportrét
fotoportrét
pkrcek (23 r.)
Fotograf Pavel Krček
Pavel Krček PRO

4
fotoportrét
fotoportrét
pkrcek (23 r.)
Fotograf Pavel Krček
Pavel Krček PRO

4
 Dobrý den,

nebudu sem psát žádné zkopírované fráze - ale budu moc rád, když se podíváte na můj profil zde.. a třeba na facebooku emoticon

Focení je moje vášeň. a zakládám si na tom, že svatební den prožiji s Vámi. Tedy s úsměvem, s radostí a především tak, abyste na mě vzpomínali vždy jen v dobrém! emoticon
7. říj 2014 ve 20:30  •  pavelkrcek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

...zatím volno.
8. říj 2014 v 18:06  •  davidkorsa.blogspot.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venter
Svatebni Fotograf DANIEL VENTER
Daniel Venter PRO

Foto a video - Region Zlín
2

“PŘIDÁNA NOVÁ SVATBA VE FOTOBLOGU!!!! http://www.danielventerfotografie.cz/lukas-cecelia-svatba-1-8-2014/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
venter
Svatebni Fotograf DANIEL VENTER
Daniel Venter PRO

2

“PŘIDÁNA NOVÁ SVATBA VE FOTOBLOGU!!!! http://www.danielventerfotografie.cz/lukas-cecelia-svatba-1-8-2014/”
(Před 2 lety)

Dobry den i my Vam muzene nabidnout nase sluzby. Jsme ze Zlinska. Podivejte se na nas profil.

Daniel a Eva Venter
8. říj 2014 ve 22:18  •  www.danielventerfotografie.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
13. říj 2014 v 10:48 • sillvione
fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

Foto a video - Region Opava
3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

Foto a video - Region Opava
3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den, nabízím také své služby. Více informací prostřednictvím zpráv či webu. Nabízím slevu 10 %, pokud si termín rezervujete do konce tohoto roku. Těším se na Váš kontakt a přeji hezký den. Radek
21. pro 2014 v 19:07  •  www.radeksvidersky.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

Také se přidám s nabídkou volného termínu, Vše podstatné mám na webu, stačí se kouknout.
21. pro 2014 ve 20:56  •  www.fotosvoboda.cz/svatby-svatebni-fotograf-tisnov-brno/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)

10

(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)

10

(Před 2 lety)

Dobrý den,

rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete..

Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat.

Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3
K&J
1. led 2015 ve 20:08  •  www.creativelove.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alca_43
8
Registrovala se 10. září 2014 na beremese.cz. Přidala 110 příspěvků. Má 4 přátele. Region Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
alca_43
8
Registrovala se 10. září 2014 na beremese.cz. Přidala 110 příspěvků. Má 4 přátele. Region Vsetín.
 Zdravím, doporučuju Nejedlé z Vlachovic. Už před svatbou vidím, že služby mají nadstandartníemoticon Jestli mají ale ještě volno, to netuším...
24. únor 2015 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj kontaktné údaje firiem”
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
 Dobrý den,

dovolím si nabídnout také své služby ;)

Přeji hezký den

Vratislav Jenšík
26. únor 2015 v 15:49  •  www.vratislavjensik.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinindruch (28 r.)
Martin Indruch
Martin Indruch PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
martinindruch (28 r.)
Martin Indruch
Martin Indruch PRO

3
 Šikovných fotografů je tu jak máku. Račte si vybrat emoticon Já mám tento termín volný.
26. únor 2015 v 16:21  •  www.martinindruch.freepage.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prostudio2
proSTUDIO2 foto-video
Dan Šimek PRO

4

“Svatební alba na našem webu http://www.prostudio2.com/#!svatby-alba/c5uv”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
prostudio2
proSTUDIO2 foto-video
Dan Šimek PRO

4

“Svatební alba na našem webu http://www.prostudio2.com/#!svatby-alba/c5uv”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den,
termín mám volný. Rád Vám nafotím Váš den emoticon
Podívejte se na náš web. Spolupracujeme jako tým foto + video.
Pište nebo volejte, ať máte vzpomínky..
10. bře 2015 ve 23:29  •  www.prostudio2.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “PRO nemôžu zverejňovať odkazy na svoje webstránky.”