Fotograf, 25.10.2019, Nový Bor

Dobrý den, sháním svatebního fotografa na 25.10.2019 v Novém Boru a okolí. Děkuji :) D.H.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a pokud Vás zaujme ukázka, ráda nafotím Váš den D. :-) Veškeré informace naleznete na webu. Hezký den přeji a s pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, v Novém Boru jsem nedávno fotila, v nádherném Parkhotelu Morris. Nebudete mít svatbu také zrovna tam? :) Každopádně termín mám volný a jsem Vám k službám, v případě zájmu napište. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný-. Rádi vyfotíme. Více info posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@daniela549 Dobrý den, rád budu k dispozici a více info zasílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou volného termínu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@daniela549 Dobrý den, jsem fotograf a rád budu součástí Vašeho dne a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. V příloze posílám ukázku mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Pro více informací mě neváhejte mě kontaktovat 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@daniela549 Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný :) Přeji hezký zbytek večera S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný a rád nabídnu své služby. Pokud se má práce zalíbí, stačí napsat :-). Zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?