Fotograf 24.7. 2021 - Čeladná

Profilova fotka
Zdravím všechny přítomné dámy a pány 🙂 Jelikož se termín nezadržitelně blíží, hledáme fotografa/ku, na naši svatbu, která se bude konat na Čeladné v hotelu U Holubů dne 24.7.2021
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Lukáši, blahopřeji Vám k rozhodnutí. So 24.7.2021 mám aktuálně k dispozici. Prosím podívejte se na moji práci a když vás zaujme, neváhejte mě kontaktovat ohledně ceníku a osobní schůzky. Rád vám pomůžu s nafocením vaší veselky :) S pozdravem Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máte soukromou:)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@lukas_polasek Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
@lukas_polasek Ahoj, písal som správu :-)
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám bude moje práce líbit, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím. K dispozici mám i fotobudku. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete kouknout i na moji praci:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já mám volno a Čeladnou za kopcem! Více informací zasílám v soukromé zprávě 🙂 Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám volný, dovoluji si nabídnout své služby. Všechny podrobnosti, portfolio, kontakt najdete na mém webu. Ráda se domluvím na termínu předsvatební schůůzky k probrání všech detailů. S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
@lukas_polasek Dobrý den, U Holubů jsem fotil už X krát a pokud Vás zaujme mé portfolio, rád Vám svatbu nafotím.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín zatím ještě volný :) S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. 🙂 Termín mám volný a ráda přijedu. Svatby fotím po celé ČR.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Juu, já mám taky volno! Budu ráda, když ke mně mrknete :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@lukas_polasek Dobrý den Lukáši, moc Vám i Vaší nastávající gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
@lukas_polasek Dobrý den, tento termín mám volný a rád bych Váš svatební den nafotil. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách :-) Ceny jsou individuální dle Vašich požadavků. Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?