Fotograf 24.6.2017 PRAHA?

Najde se šikovný fotograf na datum 24.6.2017? Obřad i hostina v Praze.
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, uvedený termín mám zatím volný a rád Vám nabídnu své služby. Přikládám malou ukázku své práce. Pokud se Vám fotografie zalíbí, stačí mi napsat. S přáním pěkného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme zatím volný. Podívejte se na náš web a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám v současné době ještě volný. Ukázky mé práce, ceníky a popisy jednotlivých svatebních balíčků mám na webu, který je uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak se stačí ozvat. :) Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Velmi ráda se stanu Vaší svatební fotografkou. Jsem přímo z Prahy. Ukázky mojí práce včetně ceníku naleznete na mém webu! V případě Vašeho zájmu mne neváhejte kontaktovat! Budu se moc těšit! :) S pozdravem Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Prahy. Pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám Váš termín ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek večera Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud by se líbily fotky, tento termín mohu. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout naše služby. Veškeré balíčky, ukázky a ceny najdete na našem webu, nebo facebookovém profilu. Krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Budu rád, pokud navštívíte mé svatební portfolio - odkaz na web je hned pod vloženou fotografií - a případně se ozvete pro další informace. :) S pozdravem a přáním spokojených dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tento den mám zatím volný termín. Mé portfolio si můžete prohlédnout na webu, nebo v mém profilu. Přeji krásný den, Simona
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den. Fotografuji svatbu jako dokument. Koukněte, prosím, na mých stránkách (viz. odkaz níže) na videoukázku, jak vypadá výsledné tištěné album. Pečlivě si jej, prosím, prohlédněte. Videoukázka Vám řekne více, než množství slov. Získáte představu o stylu, jakým fotografuji, o rozsahu alba apod. Pokud Vás album "chytne", pak jsem Váš. Jsem vystudovaný fotograf. Těším se na případnou spolupráci Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, také se připojuji s nabídkou. Termín mám zatím volný. Prosím koukněte se i ke mě na mou práci, na mé portfolio, reference. Pokud vás moje práce zaujme, prosím kontaktujte mě. Ráda se s vámi sejdu. Jsem z Prahy. S pozdravem, ZeZu
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?