Menu Forum

Fotograf 24.6.2017 Praha

10. kvě 2017  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
aweek
Registrovala se 8. dubna 2017 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Svatba byla 24. června 2017
fotoportrét
fotoportrét
aweek
Registrovala se 8. dubna 2017 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Svatba byla 24. června 2017
 Dobrý den, sháním fotografa na 24.6.2017 od 15 hodin na focení svatby. Menší fotobalíček - doba focení cca 6 hodin. Cena kolem 6 000 Kč? Děkuji
8. dub 2017 ve 22:00  •  Svatba byla v červnu 2017  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (40 r.)
AMAKA tým, FOTO + VIDEO Olomouc, Brno
Martin a Katka Adamcovi PRO

Foto a video - Region Olomouc
4

“Ze sobotní svatby jsme přijeli jak opojení, nebylo alkoholové, ale fotografické. I ti nejlepší se prostě nemohou připravit na vše, proto kvalita vždy kolísá třeba v rozmezí 70-100%. Tentokrát vše klaplo na 100%, počasí, lidé byli příjemní a vstřícní, prostředí, vše hrálo do karet, a tak jsme rádi i za nevěstu - určitě se může těšit na krásné fotografie :).”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
amaka_cz (40 r.)
AMAKA tým, FOTO + VIDEO Olomouc, Brno
Martin a Katka Adamcovi PRO

Foto a video - Region Olomouc
4

“Ze sobotní svatby jsme přijeli jak opojení, nebylo alkoholové, ale fotografické. I ti nejlepší se prostě nemohou připravit na vše, proto kvalita vždy kolísá třeba v rozmezí 70-100%. Tentokrát vše klaplo na 100%, počasí, lidé byli příjemní a vstřícní, prostředí, vše hrálo do karet, a tak jsme rádi i za nevěstu - určitě se může těšit na krásné fotografie :).”
(Před 2 měsíci)

Oslovte studenty, kamarády. Určitě pak bude možné se dostat na tuto cenu. 6 hodin je v podstatě komplet - dostanete se s tím časem na focení příprav až po první tanec. Hodně štěstí do společného života.
9. dub 2017 v 08:14  •  www.svatebni-fotos.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (38 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

Foto a video - Region Praha
41

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 5 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (38 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

41

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 5 lety)

Pěkný den,
dovolím si nabídnout mé služby. Termín mám zatím volný. Prezentaci fotografií mám na svých stránkách, reference od klientů zde pod mým profilem. Na svatbě se snažím na jednu stranu vytvořit výrazné a snad trochu originální portréty a zároveň v reportáži moc nevstupovat do děníi.
Cena za daný časový úsek je o kousek vyšší, ale třeba se rozhodnete nejen podle ní.

Mějte se pěkně a třeba brzy Mikuláš Křepelka
9. dub 2017 v 10:01  •  www.weddingsphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marpefoto
Markéta Peterková - svatební fotografie
Markéta Peterková PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
marpefoto
Markéta Peterková - svatební fotografie
Markéta Peterková PRO

3
 Dobrý den,
termín mám volný, zasílám sz.
Markéta Peterková
9. dub 2017 v 11:08  •  www.marpefoto.cz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (39 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
10

“Svatební klip Yard resort Předboj u Prahy https://youtu.be/jNGY0r5VHZ8”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (39 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
10

“Svatební klip Yard resort Předboj u Prahy https://youtu.be/jNGY0r5VHZ8”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den,
termín mám volný.
Nabídku posílám do SZ.
S pozdravem Luboš
9. dub 2017 ve 13:45  •  www.beautyfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (29 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

4

“Už máte fotografa na Vaši zimní svatbu? Pokud ne, nabízím 30% slevu na všechny svatební balíčky. Ukázky mé práce a více informací najdete na mých stránkách, pak už se stačí jen ozvat. Akce platí na svatby konané od prosince do března.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (29 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

4

“Už máte fotografa na Vaši zimní svatbu? Pokud ne, nabízím 30% slevu na všechny svatební balíčky. Ukázky mé práce a více informací najdete na mých stránkách, pak už se stačí jen ozvat. Akce platí na svatby konané od prosince do března.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat.
S pozdravem,
Miroslav Jungwirth
9. dub 2017 v 19:53  •  www.jungwirth-foto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janzeman (40 r.)
Svatební fotograf Jan Zeman
Jan Zeman PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
janzeman (40 r.)
Svatební fotograf Jan Zeman
Jan Zeman PRO

1
 Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Nabídku jsem Vám zaslal do zprávy. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu.

Jan Zeman
10. dub 2017 v 09:39  •  svatbyzeman.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
13. dub 2017 v 19:39 • elentokareva
fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
Martin Máslo PRO

“Baví mě reportážní způsob zachycení úžasné atmosféry, pohody a drobné nervozity během dne.”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
Martin Máslo PRO

“Baví mě reportážní způsob zachycení úžasné atmosféry, pohody a drobné nervozity během dne.”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den,
moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.
Přeji pěkný den
Martin Máslo
10. kvě 2017 ve 23:26  •  www.fotomaslo.cz/svatebni-fotografovani  •  To se mi líbí