Fotograf - 24.07.2015 - Českolipsko/Lindava-Sklářská krčma?

Profilova fotka
Dobrý den, můžete doporučit dobrého a finančně přijatelného fotografa/fotografku na tento termín v okolí České Lípy? Svatba bude v Lindavě ve Sklářské krčmě. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný, jsem z Litoměřic a tak díky vzdálenosti neúčtuji dopravu. Ceny na mém webu by tak byly konečné. Budu ráda, když se ozvete. Mějte se moc hezky. :-) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já se připojuji s nabídkou ;-) . Pokud vás zaujmou mé fotografie, více info i ceník najdete u mě na webu. Neváhejte mě kontaktovat. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termínek mám prozatím volný a velice ráda svatbičku nafotím. Podívejte se zde do mého alba nebo mě kdykoliv kontaktujte a zaslala bych vám kompletní ceník včetně infa na mail :). S přáním krásného dne M.Z
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme ještě stále volný :) budeme rádi, když se podíváte na náš web, kde naleznete širokou škálu svatebních balíčků. Pěkný den :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat i na mé portfolio a ceník na stránkách zde pod čarou. Pokud by Vás fotografie zaujaly, jsem zde a termín mám volný. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Ceny i další ukázky práce naleznete na webu. S pozdravem René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, působím v Liberci, takže to k Vám mám kousek. Pokud Vás moje práce zaujme, neváhejte mne, prosím, kontaktovat. Hezký den, Daniel Dančevský.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, z České Lípy je skvělá fotografka Lenka Baštová. Fotí v páru s manželem a jsou nejen velice příjemní, ale jejich práce je moc pěkná...Najdete ji i na fb, Lenory foto nebo přímo Lenka Baštová.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, pokud ještě nemáte vybráno, ráda Vám nabídnu spolupráci. Máme to k Vám z Mladé Boleslavi kousíček. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a vše domluvíme na osobní schůzce. Budeme se na Vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný, kdyby byl zájem ;) Přeji hezký den Vráťa
Odpovědět
Profilova fotka
@Barulina90 Dobrý večer Báro, i já bych Vám ráda nabídla své služby. Jsem z Nového Boru a uvedený termín mám zatím volný. Koukněte ke mně na web, případně na fcb stránky. Pokud se Vám moje práce budou líbit, kontaktujte mě :-). Těším se na zprávu. Hezký večer... :-) PS: Reference případně ráda dodám ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ukázky mé práce na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si nabídnout své služby. Info na mém profilu, případně na webu. Zasílám i soukromou zprávu. Přeji krásný den. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín svatebního dne máme volný, pokud se vám naše tvorba bude líbit, rádi váš den "D" zdokumentujeme. Působíme v Mladé Boleslavi a v České Lípě. Ceník na webu. Přejeme krásné dny Lenka a Radek Baštovi
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?