FOTOGRAF 23.7. PRAHA

Sháním fotografa na focení v sobotu 23.7., Praha, Staroměstské náměstí, POUZE od 13 do 14 hodin (církevní obřad).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás osloví moje tvorba, ráda nafotím Vaši svatbu. 🙂 S pozdravem, Marcela
Odpovědět
@marcelanovotna Dobrý den, Marcelo, byla byste prosím ochotná fotit za daných podmínek? Svatba, respektive civilní obřad, hostina, se koná 22.7. a fotografa na celý tento den již mám. V sobotu 23.7. se koná už JEN církevní obřad v kostele sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí, potřebuji tedy fotografa pouze na jednu hodinu, žádný další program v tento den nebude. Děkuji mockrát.
Odpovědět
DISCLAIMER: Abych prosím předešla dalším zprávám, kdy mi jsou nabízeny celodenní balíčky, v sobotu 23.7. se koná už JEN církevní obřad, civilní obřad a hostina proběhne o den dříve 22., v sobotu již žádný další program není a nebude co fotit. Prosím opravdu někoho, kdo je ochoten nafotografovat jen církevní sňatek. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda vás nafotím. Bydlím v Praze a nevadí mi přijet jen na obřad. Jsem věřící, církevní svatby už jsem fotila a vím, jak obřad probíhá, takže nebudu fotit v momentě, kdy by to bylo nevhodné... Mám i fotoškolení od spolku Člověk a Víra. Nějaké fototgrafie z kostela mám zveřejněné na webu. Kdyby vás mé fotky oslovily, můžeme si zavolat. S cenou vám vyjdu vstříc, domluvíme se.
Odpovědět
Profilova fotka
.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?