Fotograf 23.7.2016 okres Č. Krumlov

Můžete nám, prosím, pomoct s výběrem fotografa v tento termín? Bude nás okolo 110 lidí, tak bych potřebovala někoho šikovného, kdo zvládne i dav :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer! Váš termín mám zatím volný, jsem Vám tedy k dispozici. Jestli se Vám bude má tvorba líbit, budu rád, když se ozvete! S davem nemám problém, při skupinovém focení bývám rázný. Nabídku i celé nafocené svatby najdete na mých stránkách. Přeji pohodové vybírání! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na můj web, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm vše podstatné. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný a fotil jsem už i větší svatby :) Pokud by se Vám moje práce líbila (více najdete na FB a webu), ozvěte se! Filip
Odpovědět
Profilova fotka
@eliks Dobry den, nekolikrat do roka delame svatby o 120-150 lidech, neni to problem. Kdyby se vam libila nase prace, radi prijedeme. Jindrich a Pavla Nejedli
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, takhle velkou svatbu fotím skoro pokaždé :) mrkněte na profil a web a budu rád, když se domluvíme! :) mějte se krásně, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rády bychom Vám nabídly naše služby. Na svatby s početnějším množstvím osob jezdíme dvě sehrané fotografky. Spolu s focením si můžete objednat i fotokoutek s rekvizitami, který je na svatbách vítanou zábavou. Jsme z Českých Budějovic. Pokud byste měli zájem, zašleme příkladové fotky z fotokoutku nebo z jiných svateb konaných v ČK (venku či uvnitř). Další informace a fotografie najdete na našich stránkách. Hezký den Bára & Nela (FOTOFACE)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme volný a rádi za Vámi dojedeme, jsem z Českých Budějovic, více informací naleznete na našich stránkách. S pozdravem Pavel Černý anofoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @eliks, dav zvládám bez problémů. Jsem vám k dispozici. Informace mám na webových stránkách. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
@eliks Dobrý večer, dav já miluju! Proto svatební fotku dělám:) Váš termín mám volný. Z ČB to mám k vám kousek. Koukněte ke mě na web či na profil zde na beremese.cz. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte napsat. Přikládám i pár fotek mé maličkosti z akce:))) Mějte se fajn, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také bych Vám rád nabídnul své služby, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@eliks Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer, i krocení davu patří do nezbytných předpokladů dobrého fotografa :-), rád se toho úkolu ujmu a zachytím vaše velké momenty.... Pro lepší představu o mé práci navštivte můj web :-). Pokud vás s partnerem mé fotografie zaujmou, velice rád váš společný krok zdokumentuji. Bude mi ctí... Budu se těšit na případné setkání. S přáním pěkného večera. Standa Matouš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?