Fotograf 23.6.2018 25 km od Brna

Dobrý den, poptáváme fotografa či fotografku na svatbu 23.6.2018, která se uskuteční 25 km od Brna. Prosíme o informace: kolik hodin fotíte, kolik fotek retušujete a vyvoláváte, zda je i předsvatební focení atd. a ceník Vašich služeb. Kolik si účtujete cestovné? A zda se s Vámi podepisuje smlouva? Děkujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Vypadá to, že dobře víte co chcete a to se mi líbí. Odpovědi na Vaše dotazy: Fotím tak dlouho, jak si klient přeje, většinou dle mých stránek 8 nebo 12 hodin. Retuší chápu úpravu pleti, mazání větví, lamp či zásadní zásah do váhy - takové věci většinou nedělám a snažím se vyvarovat špatného světla či pozadí. Pokud však máte na mysli, kolik upravených fotek dávám, je to v závislosti na času 200 - xxx Neomezuji se počtem, fotím co oku přijde před objektiv a upravuji (korekce stínů, světla a barev) vlastně vše, co splní podmínky - ostrost, dobré světlo, barva, taky zda je to vhodné a ještě jedinečné. Fotky nevyvolávám - v době slev a množství fotolabů jsem zbytečný prostředník. Dávám jen pár fotografií do svatební krabice. Předsvatební focení je možné, není ale součástí svatebního - vše je o domluvě. Ceník najdete na mých stránkách. Jak svatební tak předsvatební foceni. Doprava je v ceně, nic dalšího se neplatí. Smlouva se podepisuje, pošlu Vám ji do zpráv, ať si ji můžete přečíst. Doufám že jsem odpověděl na vše dle vašich požadavků. V případě zájmu budu rád Vaším fotografem. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@avemas Dobrý večer, když se bude líbit styl focení, otázky zodpovím ve zprávě. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na web.. Pokud Vás práce zaujme, ozvěte se, ráda zodpovím všechny Vaše dotazy .-) Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám zatím neobsazený. Kompletní prezentaci a ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Pokud by Vás oslovil můj styl, dáme schůzku a probereme vše potřebné, pokud se dohodneme sepíšeme smlouvu. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Nabídku pošlu do SZ. S pozdravem Filip Fojtík +420 775 046 603
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zasílám sz. Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám vaše dotazy zodpovím. Většina věcí je na vzájemné domluvě :) V první řadě by Vás ale měla oslovit moje práce, mrkněte na můj web a pokud se Vám budou moje fotky líbit,rozhodně neváhejte napsat, nic to nestojí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací včetně odpovědí na Vaše otázky naleznete na mých stránkách. Smlouva je samozřejmostí. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
@avemas Dobrý večer, uvedený termín mám ještě volný. Odpovědi na vaše otázky plus ukázky najdete na mých www. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, i já se přidávám se svou nabídkou služeb. ;-) Více informací na kartě nebo webu. S pozdravem Martin
Odpovědět
Profilova fotka
@avemas Dobrý den, v případě, že ještě stále hledáte fotografa na svoji svatbu, dovolil bych si Vám tímto nabídnout své služby. Váš termín mám prozatím volný. Všechny odpovědi na Vaše otázky naleznete v mém ceníku, který je transparentně zveřejněný na stránkách (části A a C). Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a jsem přímo z Brna, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici a odpovím také na veškeré otázky :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?