Fotograf 22.9.2018 Třebíč

Dobrý den, hledáme fotografa, který by měl volný termín 22.9.2018 na nafocení malé svatby v Třebíči. Prosím o zaslání nabídek včetně ceny, focení by bylo tak cca na 2-3h. Děkuji Verča
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Velmi rád za Vámi přijedu a nafotím Váš výjimečný den. Více ukázek mé práce najdete na mém profilu a webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Verčo, pokud Vás nadchnou moje fotkybudu rád za další spolupráci. Více v interní poště.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Děkuji Všem za nabídky, fotografa už máme. Určitě doporučím a předám kontakty dál.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@nika2991 mužů se zeptat, koho jste nakonec z okolí? My planujeme mini svatbu na příští rok. Děkuji :)
Odpovědět
@jajinax Dobrý den, sehnali jsme od Brna fotografku, posílam kontakt skrejvalovaphoto.webnode.cz nebo facebook.com/Skrejvalovaphoto/ kde si můžete prohlédnout její práci.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?