Fotograf 22.9.2018 Mikulov

Ahoj zháňam fotografa na détum 22.9.2018 do Mikulova. Svadba bude na zámku cca o 13:00 fotit chceme až obrad, potom svadobné fotenie a potom fotenie samotnej hostiny do redoveho tj cca do 23:00. Ponuky prosím do správy. ďakujem.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám zprávu :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zpráva Vám bohužel nejde poslat, jelikož jste zaregistrovaná na slovenských stránkách. Napište mi prosím zprávu s e-mailem, ráda Vám pošlu nabídku. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, prosím o e-mail, ať Vám můžu poslat nabídku. Děkuji, Michal :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci s pozdravem a pranim hezkeho dne
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, prosim o emailovou adresu a muzeme se domluvit. Pripadne me muzete kontaktovat pres formular u me na webu
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás Andie, zaujme-li moje práce dejte vědět. Více zjistíte na mém profilu nebo na stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @andie1991, v Mikulově jsem zrovna minulý víkend fotil nádhernou svatbu. Když budete mít zájem prosím pošlete mi poptávku. Rád Vám v ním odpovím na jakýkoli dotaz :) 22.9.2018 mám zatím volné. S přáním pěkného dne Martin z Brna.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Velmi rád za Vámi přijedu a nafotím Váš výjimečný den. Více ukázek mé práce najdete na mém profilu a webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
@andie1991 Dobrý den, mrkněte na můj profil a v případě zájmu napište zprávu či email :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a Mikulov kousek. Mrkněte na web, pokud Vás práce zaujme, ozvěte se... Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych rád nabídl své služby. V případě Vašeho zájmu mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný a ráda Vám nabídnu své služby. Ceník i ukázky mé práce naleznete na stránkách. Budu se těšit na případnou spolupráci.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mambo_01 poprosím vkladať do fóra najviac 3 ks fotografií, aby bolo toto miesto čo najviac prehľadné :) V LM diskusii sú to 2 fotky. Ďalšie ukážky z tvorby si pokojne pridajte do Vášho fotoblogu. @ondrapechfotograf aj pre fotoukážku platí, že by nemala obsahovať kontakty, web :) Ďakujem za spoluprácu, Petra.
Odpovědět
Zdravim muj mail andy.matejova@gmail.com dakujem za ponuky cez vikend si na to so snubencom sadneme.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v termín Vaší svatby máme volno. Více fotografií najdete na našich webových stránách. Pokud Vás naše práce zaujme kontaktujete nás prosím na email nebo FB stránky. Děkujeme Veronika a Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Více informací naleznete na mém webu .^^
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám nabídnu i své fotografické služby. Pokud by se Vám má práce líbila, neváhejte mě kontaktovat. Pěkný den, Michaela Kejdušová :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný, jsem Vám k dispozici. Přeji klidné přípravy. Hana Sarofinová
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?