Fotograf 22.9.2018 Lázně Bělohrad

Profilova fotka
Ahoj, poptávám fotografa na naší svatbu. Už jsem tady sice poptávala, ale trochu jsem s tím otálela, a tak zjišťuju kdo má vlastně tento termín volný. Místo obřadu: hrad Pecka cca od 12 hodin Místo hostiny a večerní party: Uhlíře (Lázně Bělohrad) cca do 22 hodin Nechci žádné umělé fotky, ale přirozené zachycení momentek. Cena kolem 10 tisíc. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Pájo, pokud by vás zaujali fotky na mých stránkách nebo mém profilu, dejte vědět. Mějte se.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný, ale cena je vyšší než 10.000,-Kč. Děláme momentky i párové focení. Zachytíme den, jako celek.Na webových stránkách máme svatební balíčky+ ceník. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a do ceny se vejdu. Víc informací zasílám do zpráv, hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajapo Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Podívejte se na moje stránky kde najdete ukázku a informace o ceně. Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, píšu zprávu :-) Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, tento termín mám volno. Moje portfolio najdete nejen zde na profilu, ale i proklikem na web
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?