Fotograf 22.8.2015

18. pro 201416

Ahoj,
hledáme šikovného fotografa/fotografku pro náš svatební den v Praze a okolí.
Děkuji za příspěvky 🙂

• Se hlásím 🙂 Koukněte se na můj web, pokud se bude líbit.......
    Hezký víkend

• Ráda Vám svatbu nafotím, na mém profilu najdete odkaz na internetové stránky.

• Sponzor fóra
  • Dobry den, sice nejsme z Prahy, ale jezdime po cele CR. Termin mame zatim volny, tak se muzete mrknout i k nam😉
    J+P Nejedli

• Hezký den! Bydlíme u Prahy a samozřejmě v ní ani v jejím okolí neúčtujeme žádné cestovní náklady. Fotíme vždy ve dvou, vždy formálně oblečení a vždy s úsměvem na tváři. 🙂 Konkrétní cenovou nabídku si dovoluji zaslat do interní zprávy a v každém případě přeji svatbu přímo pohádkovou!

• Pěkný den,
    třeba se Vám zalíbí můj styl. Portfolio i s ceníkem jsou v odkazu na mé stránky, zde pod tímto příspěvkem. Termín mám zatím volný. Není problém přiobjednat v rámci výhodného balíčku kameramana.

Mějte se pěkně a možná se brzy setkáme na schůzce Mikuláš Křepelka

• @pumpkinel Krásné ráno, Váš termín mám ještě volný, budu moc ráda, když se podíváte i na mou práci a v případě zájmu mě zkontaktujete. Petra 🙂

• Pěkný den,

Váš termín máme ještě stále volný 🙂 budeme moc rádi, když navštívíte naše webové stránky. K dispozici máme celou řadu svatebních fotobalíčků 🙂

Budeme se těšit 🙂

• Dobrý den, také termín volný 🙂 Fotíme v páru, pro více práce můžete kouknout na web...

• Dobrý den, váš termín máme zatím volný a rádi vám jej nabídneme. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Do vaší interní pošty vám zasílám náš ceník.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi

• Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky 🙂 Vas termin mame jeste volny ....

• Hezký den,

mám také tento termín zatím volný 😉

• Dobrý den,

dovolím si nabídnout své služby. Jsem místní, takže odpadají náklady na dopravu. Při objednání svatby do konce roku nabízím slevu 10%.
    Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme.

Hezký den, Martin Pokora

• Děkuji za nabidky, uz mame vybrano 😉

• @pumpkinel  Dobrý den, i já se hlásím 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Vážení snoubenci,
    sháníte svatebního kameramana/fotografa? Svěřte se do našich rukou. Kvalita za přijatelnou cenu-od 2500Kč. www.brozvideozaznamy.cz
    Nabízím individuální přístup a focení po celé ČR
    Region Praha je pouze orientační. Pohybuji se po celé republice.
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů