Fotograf 22.8.2015

Ahoj, hledáme šikovného fotografa/fotografku pro náš svatební den v Praze a okolí. Děkuji za příspěvky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Se hlásím :-) Koukněte se na můj web, pokud se bude líbit....... Hezký víkend
Odpovědět
Ráda Vám svatbu nafotím, na mém profilu najdete odkaz na internetové stránky.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, sice nejsme z Prahy, ale jezdime po cele CR. Termin mame zatim volny, tak se muzete mrknout i k nam;) J+P Nejedli
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den! Bydlíme u Prahy a samozřejmě v ní ani v jejím okolí neúčtujeme žádné cestovní náklady. Fotíme vždy ve dvou, vždy formálně oblečení a vždy s úsměvem na tváři. :-) Konkrétní cenovou nabídku si dovoluji zaslat do interní zprávy a v každém případě přeji svatbu přímo pohádkovou!
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, třeba se Vám zalíbí můj styl. Portfolio i s ceníkem jsou v odkazu na mé stránky, zde pod tímto příspěvkem. Termín mám zatím volný. Není problém přiobjednat v rámci výhodného balíčku kameramana. Mějte se pěkně a možná se brzy setkáme na schůzce Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@pumpkinel Krásné ráno, Váš termín mám ještě volný, budu moc ráda, když se podíváte i na mou práci a v případě zájmu mě zkontaktujete. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Váš termín máme ještě stále volný :) budeme moc rádi, když navštívíte naše webové stránky. K dispozici máme celou řadu svatebních fotobalíčků :) Budeme se těšit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také termín volný :-) Fotíme v páru, pro více práce můžete kouknout na web...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme zatím volný a rádi vám jej nabídneme. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Do vaší interní pošty vám zasílám náš ceník. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky :) Vas termin mame jeste volny ....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den, mám také tento termín zatím volný ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout své služby. Jsem místní, takže odpadají náklady na dopravu. Při objednání svatby do konce roku nabízím slevu 10%. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Děkuji za nabidky, uz mame vybrano ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@pumpkinel Dobrý den, i já se hlásím :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?