Menu Forum

Fotograf 22.8.2015 zlinsky kraj

6. led 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
lucie_d89
11
Registrovala se 4. května 2014 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků. Má 5 přátel. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
lucie_d89
11
Registrovala se 4. května 2014 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků. Má 5 přátel. Region Uherské Hradiště.
 Dobrý den. Shanime tipy na svatebniho fotografa v rozmezí do 7000kc ve zlínském kraji.
Poradite nám prosím?emoticon
hezky den emoticon
5. led 2015 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

Foto a video - Region Brno

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

To bych zvládnul i za tyto peníze emoticon
Koukněte se ke mě na web a pokud se líbí můžeme to realizovat.
Hezký den
5. led 2015 v 09:57  •  www.fotosvoboda.cz/svatby-svatebni-fotograf-tisnov-brno/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

Foto a video - Region Ostrava
41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, záleží na termínu a místě konání svatby. Ale jinak jsem vám k dispozici. Podívejte se na můj profil, nebo na web a pokud se vám mé práce budou líbit stačí napsat.
S pozdravem Michal Krusberský
5. led 2015 v 11:31  •  www.michalkrusbersky.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venter
Svatebni Fotograf DANIEL VENTER
Daniel Venter PRO

Foto a video - Region Zlín
2

“PŘIDÁNA NOVÁ SVATBA VE FOTOBLOGU!!!! http://www.danielventerfotografie.cz/lukas-cecelia-svatba-1-8-2014/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
venter
Svatebni Fotograf DANIEL VENTER
Daniel Venter PRO

Foto a video - Region Zlín
2

“PŘIDÁNA NOVÁ SVATBA VE FOTOBLOGU!!!! http://www.danielventerfotografie.cz/lukas-cecelia-svatba-1-8-2014/”
(Před 2 lety)

Termin mame volny a jsme ze Zlinska.
S pozdravem
Daniel a Eva Venter
5. led 2015 ve 12:35  •  www.danielventerfotografie.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Hezký večer,
moc ráda Vám svatbu nafoti, pokud se Vám budou moje fotky líbit. Posílám jednu Rožnovskou fotku (tu poslední), když jste ze Zlínského kraje :o)
5. led 2015 v 17:59  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

9

“Děkujeme za vaše krásné reakce na toto video: https://vimeo.com/190629875 Jsme rádi, že se vám naše tvorba líbí :-) ... Ti, kteří ještě zvažují, jestli video na svatbu ano či ne ... za nás určitě ANO, i kdyby to mělo být jen formou krátkého klipu. Určitě nebudete litovat a vaše vzpomínky budou zachovány.”
(Před 5 dny)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

9

“Děkujeme za vaše krásné reakce na toto video: https://vimeo.com/190629875 Jsme rádi, že se vám naše tvorba líbí :-) ... Ti, kteří ještě zvažují, jestli video na svatbu ano či ne ... za nás určitě ANO, i kdyby to mělo být jen formou krátkého klipu. Určitě nebudete litovat a vaše vzpomínky budou zachovány.”
(Před 5 dny)

Dobrý den, podívejte se na náš web a v případě zájmu nás kontaktujte. Do vaší interní pošty vám zasíláme náš ceník.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
5. led 2015 ve 20:44  •  www.4eyes.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 10 měsíci)

@lucie_d89 Dobrý den slečno Lucie, Váš termín mám zatím volný. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Na vsetínsku fotím často a rád (viz přiložené fotografie). Příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
5. led 2015 ve 21:17  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie_d89
11
fotoportrét
fotoportrét
lucie_d89
11
 Děkuji všem za nabídky!emoticonFotografa uz jsme si vybraliemoticon
6. led 2015 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí