Fotograf 22.8.2015 Žamberecko

Ahoj, snáníme fotografa na srpen v okolí Žamberka nebo Ústí n. Orl. Máte nápady? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám volný. V okolí Ústí n.O. jsem již svatbu fotila, takže okolí tak nějak znám :-) . Do zprávy Vám ještě pošlu aktuální ceník a info. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vaší svatby máme ještě volný :) dovolím si Vám zaslat i soukromou zprávu. Prozatím se klidně mrkněte na naše webovky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, můžete navštívit můj profil a web.. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
@luj89 ráda dojedu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád Vám nabídnu své služby. Ceník naleznete na mém webu. Mějte se fajn. René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
@luj89 Dobrý den. Mohu Vám nabídnout služby jako svatební fotograf. Ceník a další snímky najdete také na webu pod příspěvkem. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Přímo ze Žamberka je fotograf Josef Šulc :)
Odpovědět
Profilova fotka
@luj89 Dobrý den, do Žamberka nemáme problém dojet a termín máme ještě volný;) Pošleme Vám více info do zprávy. Pěkný víkend. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat také na mé stránky. Termín mám prozatím neobsazený. Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat a sepsat smlouvu. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také ještě máme volno. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva je pro nás samozřejmostí. Více z naší tvorby, fotobalíčky, termíny, ceny, všechno najdete na našem facebooku, případně webu (není tak aktuální). Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?