Fotograf 22.8.2015 Velké Meziříčí

Dobrý den, sháníme fotografa profesionála na svatbu. Ochota retušovat potřebné,minimálně 350 fotek na DVD,30-50 tisk,koláž,cca 8 hodin s námi a cena cca do 7500kč Děkujeme za nabídky !
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nedávno jsem ve Velkém Meziříčí fotil :) a mám volný termín, fotím celý den a i když dělám většinou menší výběr fotek, aby jich nebylo zbytečně moc, se skupinovými fotkami jsem byl naposledy na 350 kusech fotek, takže si myslím, že si sedneme ;) Cenu mám pro srpen nastavenou nižší a dopravu z Brna přidám zdarma. Budu se těšit, Petr Novák
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim Vas, prosim neberte to špatně ale představte si, že fotograf profesionál, který bude retušovat potřebné a vytvářet koláž u toho stráví pokud opravdu retušuje ručně cirka 20h + 8h na svatbě a ještě zaplatí tak 1000kč za tisk. Přepočtěte si jeho hodinovou ,,mzdu,, a podívejte se kolik stojí profesionální technika. Fotografie ze svatby budete mít jako vzpomínku na celý život a dle mého se o tom dá uvažovat jako o investici. Věřte, že už hodně žen, které jsem fotil při jiných příležitostech opravdu hodně litovaly toho, že tenkrát nepřiplatily za kvalitního fotografa. Fotografie jsou to jediné co přetrvá navěky, kde budete vždy mladá a krásná. Hezký den a doufám, že vyberete dobře. Tomáš Wolf
Odpovědět
Ahoj, zkus https://www.facebook.com/fotografrichard, fotil svatbu kamarádce a byli moc spokojení.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud budete chtít, mám termín volný. Díky nákladům na dopravu by byla má cena o něco málo vyšší než Váš limit, ale na druhou stranu nabízím netradiční přístup k fotografování. U obřadu a hostiny se snažím "být neviditelná" a zbytečně nerušit. Všímám si různých detailů a babiček a rodičů sledujících obřad, momentek, které by člověku jinak unikly. U samotného portrétování jsem zastáncem přirozených záběrů, které nejsou strojené. Krom toho, pokud budete mít zájem, mohu vymyslet nějaké rekvizity, které dělám přímo na míru svatby, např. podle tématu svatby nebo zájmů fotografovaných. Posílám první foto jako příklad. Cenovou nabídku a podrobnější info posílám do soukromé zprávy. Hezký den, Mariana Ryšavá
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?