Fotograf 22.8.2015 Olomouc

Hledám šikovného fotografa/ku na 22.8.2015 v Olomouci.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín kdy máte svatbu, máme ještě volný. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím se klidně mrkněte na náš web. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
pan Bednařík M. je super, jen nevím zda má volný termín zkuste
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, můžete navštívit můj profil a web.. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. V případě že Vás má tvorba zaujme, neváhejte se na mne obrátit. Více fotografií na webu nebo fb. S pozdravem Radek Šviderský
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám volný. Ceník a info posílám do soukromé zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
@misaol Dobrý večer, manželé Vlkovi (vlkfoto) z Olomouce, fotí ve dvou, každý z nich má svůj osobitý styl a perfektně se doplňují, díky tomu vznikají zajímavé fotografie. Třeba by Vás jejich práce oslovila. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máme ještě volno, můžete tedy mrknout k nám. Pro více info Vám posíláme SZ. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín máme volný. Jsme z Kroměříže a v Olomouci fotíme běžně. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Více o nás, naše fotky, svatební fotobalíčky a ceny najdete na našem facebooku, příp. webu (není tak aktuální). Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme stále volný. Budeme rádi když se podíváte na naše webové stránky nebo na profil. Budeme se těšit :) Míša a Kamil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Rád Vám nafotím Váš den :) Podívejte se na náš web. Spolupracujeme jako tým foto + video. Pište nebo volejte, ať máte vzpomínky..
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?