fotograf 22.8.2015 Křižanov, Velké Meziříčí

17. úno 201514

Shaníme fotografa který zná tato místa, nejlepší by byl ten co už ve Vel.Meziříčí nebo Křižanově fotil.
Nejsme místní a místa vhodná k focení svatby neznáme a nechceme trávit čas jejich hledáním.
Jednalo by se o focení od příprav do asi spíš neurčito.
Prosím o konkrétní nabídky i s deníkem,děkuji.

• Dobrý den,
    termín mám volný, na Žďársku fotím svatby pravidelně.
    Mrkněte na profil a web, kde najdete i kompletní ceník.
    Přeji pěkný den, Soňa Goldová

• Dobrý den,

volno máme 🙂 veškeré informace (termíny, balíčky, obsah fotobalíčků, ceník) a aktuální tvorbu najdete na našem facebooku, případně webu. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Pokud Vás naše práce zaujme, ozvěte se!

Filip a Linda

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Sponzor fóra
  • Dobrý den, termín mám volný... 🙂

• Dobrý den,

váš termín máme ještě volný 🙂 budeme moc rádi když se mrknete na náš web. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy k jednotlivým svatební fotobalíčkům.

Budeme se moc těšit 🙂

Lukáš
    LUMA PHOTO

• Dobrý den,
    zatím máme volno, poslali jsme Vám SZ.
    J+P Nejedlí

• Dobrý den, také máme volný termín a naopak velice ráda fotím v místech, kde jsem ještě nebyla 🙂

• Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.

• Pěkný den,
    zkuste se prosím podívat také na mé stránky. Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat a sepsat smlouvu.

K místům: vždycky si před vyhrazeným časem k focení projdu lokaci a najdu nejzajímavější vhodná místa. Nic se tím nezdržuje.

V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé)

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka

• Dobrý den,

dovolím si nabídnout také své služby.
    Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách.

Hezký den

Jakub Horák - VyfoťMě.cz

• Dobrý den, tento termín mám volný, pokud se Vám líbí má tvorba ozvěte se, rád zodpovím všechny vaše dotazy.

S pozdravem a přáním krásného dne.
    Karel

• Hezký večer, Váš termín mám taky prozatím volný. Ukázky mé práce a další informace (vč. ceníku) naleznete na mých stránkách. S pozdravem, Ján Senčák

• Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Na naší webové prezentaci naleznete fotky a videa, která prezentují naši práci. Budeme rádi, když se ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio.

• Koukni na http://www.tomasluka.cz/ je ochotný dopředu si vytipovat místa k focení ,šikovný, fotil nám svatbu

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Dobrý večer! Také se přidám s nabídkou svých služeb. Každou svatební lokaci si vždy předem prozkoumám, abych byl na focení připravený. Ceník najdete na mém webu v záložce "Nabídka a ceny".

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Fotografováním se snažím o zachycení životných momentů, mezi které svatba bez pochyb patří, aby lidi prostřednictvím fotek na ně měli věčnou vzpomínku
    Erik Šponar
    Ústí nad Orlicí
    Portrétní a svatební foto po celé ČR. Svatební balíčky s cenami a bližšími informace mi najdete na mém webu.
    Fotografování je zábava bez stresu.
    Vše je o vašich přáních a my se snažíme Vám je splnit.
    Těšíme se na spolupráci Luboš a Iva.
    Články od našich partnerů
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Archiv článků od partnerů