Fotograf 22.8.2015 Křižanov, Velké Meziříčí

Shaníme fotografa který zná tato místa, nejlepší by byl ten co už ve Vel.Meziříčí nebo Křižanově fotil. Nejsme místní a místa vhodná k focení svatby neznáme a nechceme trávit čas jejich hledáním. Jednalo by se o focení od příprav do asi spíš neurčito. Prosím o konkrétní nabídky i s deníkem,děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, na Žďársku fotím svatby pravidelně. Mrkněte na profil a web, kde najdete i kompletní ceník. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volno máme :) veškeré informace (termíny, balíčky, obsah fotobalíčků, ceník) a aktuální tvorbu najdete na našem facebooku, případně webu. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Pokud Vás naše práce zaujme, ozvěte se! Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme ještě volný :) budeme moc rádi když se mrknete na náš web. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy k jednotlivým svatební fotobalíčkům. Budeme se moc těšit :) Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zatím máme volno, poslali jsme Vám SZ. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také máme volný termín a naopak velice ráda fotím v místech, kde jsem ještě nebyla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat také na mé stránky. Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat a sepsat smlouvu. K místům: vždycky si před vyhrazeným časem k focení projdu lokaci a najdu nejzajímavější vhodná místa. Nic se tím nezdržuje. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé) Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout také své služby. Orientační ceník a ukázku práce naleznete na mých webových stránkách. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný, pokud se Vám líbí má tvorba ozvěte se, rád zodpovím všechny vaše dotazy. S pozdravem a přáním krásného dne. Karel
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, Váš termín mám taky prozatím volný. Ukázky mé práce a další informace (vč. ceníku) naleznete na mých stránkách. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Na naší webové prezentaci naleznete fotky a videa, která prezentují naši práci. Budeme rádi, když se ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukni na http://www.tomasluka.cz/ je ochotný dopředu si vytipovat místa k focení ,šikovný, fotil nám svatbu
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer! Také se přidám s nabídkou svých služeb. Každou svatební lokaci si vždy předem prozkoumám, abych byl na focení připravený. Ceník najdete na mém webu v záložce "Nabídka a ceny".
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?