Fotograf 22.7.2017 okolí Uh. Hradiště

Ahoj, sháníme fotografa na 22.07. z okolí UH za rozumnou cenu. :-) Místo svatby Bílovice/Popovice
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád přijedu. Na webu mám všechny informace. Jestli máte nějaké dotazy, kdykoli mě kontaktujte. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Rádi Vám naše služby nabídneme, pokud tedy shledáte, že naše ceny jsou rozumné :-D S pozdravem Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
@lenatko91 Dobrý den, ráda vaši svatbu nafotografuji. koukněte na můj web, najdete tam veškeré potřebné informace :) Pěkný den, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom vaši svatbu nafotili a termín máme zatím volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-) Neomezoval bych lokalitu, například my máme dopravu zdarma po ČR.
Odpovědět
ahoj Lukas Velecky z Nivnice www.fotovelecky.cz vynikajici fotograf :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno a do UH kousek, mrkněte na web .-) Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se připojuji s volným termínem, ráda přijedu. Více u mě na webu či mě kontaktujte ;-) Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín zatím volný mám a Zlínsko je můj rajón :) Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu - kde jsou i cenové balíčky a další informace k focení), ozvěte se pro přesnější cenovou kalkulaci. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Lukáš Velecký;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád přijedu. Více info na webu. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, jsme ze kopcem a termín máme volný. Máte zájem? Ozvěte se.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?