Fotograf, 22.6.2019, pouze obřad, Mladá Boleslav

Dobrý den, hledám fotografa na výše uvedený termín, jedná se o církevní sňatek. Pouze obřad a párové/rodinné foto. Děkuji za pochopení....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @sahrazad1 gratuluji k zasnoubení. :-) V tomto termínu mám volno, pokud se Vám buded líbit moje ukázka, napište a můžeme se domluvit. Převážně působím Brno a Praha, takže dojezd z Prahy nebude vůbec problém. :-) Budu se těšit, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ostatní informace nadete na wenu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tomto termínu mám volno. Jsem z Prahy a není problém se na čemkoliv domluvit. V případě zájmu mrkněte na moje webovky .) Přeji pěkný den, Simona
Odpovědět
Profilova fotka
@sahrazad1 Přeji krásný den, Váš termín mám ještě volný a jsem poblíž, přikládám ceník a odkaz na web je níže. Budu se případně těšit a zdravím, Pavla
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek z celé svatby nebo i další naleznete na mých webových stránkách. Budu se na vás těšit. Patrik :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?