Fotograf 22.6.2018 PRAHA

Profilova fotka
Dobrý den, hledám fotografa na naši svatbu, která se bude konat 22.6.2018 v kostele sv. Prokopa na Žižkově. Chtěli bychom nafotit obřad a svatební hostinu (focení na 2-3 hodiny). Prosím tedy, pokud máte ještě volno, o zaslání kontaktu a cenové nabídky. Díky Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Vaši svatbu. Portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
@kraupik Dobrý večer, pokud by Vás oslovila moje práce, mohu být k dispozici. Přikládám pár fotografií a více do SZ. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. :-) S pozdravem Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám zatím neobsazený. Kompletní prezentaci a ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Pokud by Vás oslovil můj styl, dáme schůzku a probereme vše potřebné. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ceny najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda vám nafotím vaší významnou životní událost, mé portfolio se nachází na FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?