Fotograf 22.6.2018 Praha-východ

Sháníme fotografa na naší svatbu- termín 22.6.2018 , Praha - východ. na cca 6 hodin focení ( cca od 10:00) . Prosím o konkrétní nabídky s cenou + co je v ceně . Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dorý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji,   Termín  Vaší  svatby mám  volný. Gratuluji k zasnoubení ☺️ Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má  práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti. Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den   Tomášek Foto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
6 hodin focení svatebního dne: Původní cena: 7.000,00 Kč Nyní cena: 5.500,00 Kč + doprava (5 kč/km) V ceně je: cca 200 ks upravených fotografií na potištěném dvd + 10 ks vytištěných fotografií 13×18 cm. (Přípravy nevěsty, když to bude možné tak i ženicha, portréty hostů, reportáž během dne, obřad, gratulace, společná fota, focení novomanželů, obědové zvyky, krájení dortu).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda nafotím vaši významnou životní událost, budete hrdá, že jste si mě vybrala. Mé portfolio naleznete na mé FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. V případě zájmu prosím se ozvěte co nejdříve, abychom projednali detaily a popřípadě se sešli osobně. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
@joma333 Dobrý den, také se hlásím s volným termínem. Nabídku zasílám do zpráv. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Pokud Vás fotografie zaujmou, podívejte se na náš ceník, který je webových stránkách. Ráda zodpovím veškeré otázky. Sestavíme svatební balíček přímo na míru. Krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný. Zaujme-li Vás můj styl focení (to mi přijde důležitější než co vše je v balíčku služeb), neváhejte se mi ozvat ;-). Počítat můžete s cenou cca 11 000 Kč, osobním přístupem a rychle dodanými kvalitními fotografiemi. Domluvit se můžeme i na předsvatebním focení. Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Děkuji všem za nabídky, již máme vybráno. :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Horních Počernic a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Má cena je 1000 kč za hodinu fotografování. Doprava zdarma. Hezký den, Anna.
Odpovědět
Profilova fotka
@joma333 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?