Fotograf 22.6.2018 (pátek) Ostrava

Dobrý den, před pár dny jsem poptávala fotografa do Kroměříže, situace se změnila a svatba nakonec proběhne v Ostravě / Staré Vsi nad Ondřejnicí. Za nabídky moc děkuji 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :-) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Za nás doporučuji Michala Krusberského.. Super domluva a fotky parádní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku jsem Vám posílal 11. 10. a platí i pro novou lokalitu. Budu se těšit na odpověď. Přeji prima den. David
Odpovědět
Hezký den, také ráda nabídnu své služby. Váš termín mám volný, takže je možné se domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, takže jsem v případě zájmu k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
renata andrlova
Odpovědět
Všem moc děkujeme za nabídky. Máme vybráno 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @ipavla Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naši práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ipavla Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Já bych doporučila Jan Lipina. Fotí přesně tím stylem, co se mi líbí, ale maximálně se ti přizpůsobí a ceny taky nemá vysoké :-) Navíc je z blízkého okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @ipavla Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema, 4K rozlišení! Poslední ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=eNbfY... - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna, světel, obrazovky a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany). - v letošním roce profesionální FOTOKOUTEK ZDARMA při objednání fotografa i kameramana na celý den! Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu: www.youtube.com/channel/UC38S_SVP0wRK... Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz - Foto a Video :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda nafotím vaši významnou životní událost. Mé portfolio naleznete na mé FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. V případě zájmu prosím se ozvěte co nejdříve, abychom projednali detaily a popřípadě se sešli osobně. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla služby fotografky Mii Mirrelli. Je z Prahy, ale jezdí po celé České republice. Pokud Vás fotografie zaujmou, ráda zodpovím veškeré dotazy. Přeji krásný den, Lenka Doporučení a hodnocení máme na facebookových stránkách. Portfolio je na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím. Váš termín mám volný. Ceník a kontakt najdete na mém webu kde je i ukázka mých svateb. Přema
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tam už jsem parkrát fotil, tak se podívejte na mé portfolio. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Moc děkujeme za nabídky, máme vybráno 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@ipavla Dobrý den, vybráno jste měla již v listopadu, tzn. před dvěma měsíci. Bohužel, ne všichni kolegové čtou příspěvky v daném vláknu, což svědčí třeba o jejich časovém vytížení, nebo i o něčem jiném. Přeji hezké světlo, ať se Vám Vaše svatba podaří a ať máte co nejhezčí fotografie a vzpomínky. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Ahoj, doporučila bych ti již níže doporučeného Jana Lipinu. Je z blízkého okolí. Naše svatební fotografie fotil on a jsme velmi spokojení. :-) kdyžtak se mrkni na jeho stránky janlipina.cz :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?