Fotograf 22.6.2018 - Dolní Počernice

Ahoj, nemáte někdo tip na dobrého fotografa, který by nám nafotil hezké fotky do 15.000 Kč? Děkuji za veškeré tipy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Milá Marktko, dobrý den, moc ráda nafotím vaši významnou životní událost. Mé portfolio naleznete na FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. V případě zájmu prosím se ozvěte co nejdříve, abychom projednali detaily a popřípadě se sešli osobně. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Dobrý den, Váš svatební den, budu ráda fotit třeba celý den. Fotografů je nás mnoho, vyberte si pouze toho, jehož tvorba Vás víc chytí, když jím budu já, můžete mě míti. Podívejte se na stránky webové, Fotografky Martiny Plichtové.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám ke kolegům se svou nabídkou.:) Termín je stále volný a budu rád, když navštívíte můj web, kde naleznete více fotografií a i další podrobnosti k jednotlivým svatebním balíčkům. S pozdravem Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z původně dokonce z Horních Počernic a Dolní dobře znám! :) Jednou jsem fotografovala svatbu na Českém statku a v parku. 22.6. mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Má cena je 1000 kč za hodinu fotografování a podle délky mé přítomnosti obdržíte 50-150 upravených fotografií. Hezký den, Anna.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem vám zprávu. Volno mám a jsem z prahy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zasílám vám IZ. Termín volný, do vašeho požadavku se vejdu s přehledem ;-) . Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme volný,budeme proto rádi, pokud se podíváte na naše webové stránky, kde naleznete vše potřebné. S přátelským pozdravem Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, termín mám volný, mrkněte na web, kde mám i ceník. Přema
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Váš finanční limit splňuji :) a termín zatím obsazen též není :) Budu ráda, když navštívíte moje stránky, kde naleznete podrobnější informace. V případě zájmu se budu těšit na Vaši zprávu :) S pozdravem a přáním krásného dne Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Markéto. Tento termín mám ještě volný a rád přijedu, abych Vám svatbu nafotil. V Dolních Počernicích jsem již pár svateb fotil, tipuji, že i na Vašem místě, tak to by mohla být výhoda. :-) Více píši do zprávy. Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám s volným termínem :) Ukázku mé práce najdete na webových stránkách nebo zde na kartě. Nabídku s ceníkem vám posílám v soukromé zprávě. Marie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás fotografie zaujmou, ráda Vám zodpovím případné otázky. Jsme z Prahy. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Markéto, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat Váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?