Fotograf, 21.9.2019, Frýdlant nad Ostravicí

Ahoj, sháním fotografa na svatbu 21.9.2019, která bude ve Frýdlantu nad Ostravicí, děkuji za nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Dobrý den, termín mám zatím volný a když se Vám budou líbit moje fotky, rád dojedu a Vaši svatbu nafotím. Více informací včetně ceníku zasílám do zpráv, přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín je k dispozici. Pokud se vám bude líbit má práce, tak se budu těšit na spolupráci :-) S pozdravem Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím vaši svatbu, pro více informací navštivte mé stránky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
@carrie226 Dobrý den, jsem fotograf a rád budu součástí Vašeho dne a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. V příloze posílám ukázku mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Neváhejte mě kontaktovat 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
@carrie226 Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Děkuji všem, už jsem našla :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?