Fotograf 21.7.2018 Kladno (Žilina)

Dobrý den, sháníme fotografa na 21.7.2018 Kladno (Žilina) Příprava, obřad, hostina, focení v okolí (Lány) Budu ráda za nabídky a prosím rovnou i případný ceník. Děkuji Korecká
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer! V první řadě gratuluji k zasnoubení.:) Pokud Vás styl mojí práce zaujal, tak více informací naleznete na mé kartě, případně webu. Rozhodně se nebojte napsat a obratem rád pošlu ceník. S pozdravem Márty
Odpovědět
Profilova fotka
@meeshak Dobrý večer, prohlédnete-li fotky a bude to to pravé, určitě se ozvěte, rád přijedu, mám to kousek :-) a osobní setkání je osobní setkání. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Kdyžtak koukněte na mé stránky. Když by se vám můj styl zamlouval, nebojte se ozvat;) Přeji šťastnou ruku při "výběru". Kuba
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda nafotím vaši významnou životní událost. Mé portfolio naleznete na FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. V případě, že se vám mé fotky líbí, dejte mi co nejdříve vědět, abychom dohodli detaily popřípadě se osobně setkali. Srdečně, Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@meeshak Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a do Kladna kousek. Mé portfolio a jednotlivé cenové balíčky najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám volný. Zaujme-li Vás má nabídka (vizte web), neváhejte se ozvat ;-). Cena za takové focení by byla odhadem okolo 14000 Kč. Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
@meeshak Dobrý den,  moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.  Přeji pěkný den  Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?