Fotograf 21.7.2017 Nelahozeves

Dobrý den, sháníme fotografa na 21.7.2017 - zámek Nelahozeves. Za nabídky předem děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotografie líbit a ceník zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Vše potřebné najdete na mých stránkách. Přeji příjemné přípravy. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, přikládám pár fotografií a kdyby se Vám má práce líbila, mám to kousek :-). Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento den mám zatím volný. Budu rád, když se podíváte na můj profil. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S úctou a s přáním krásného dne Vojtěch Podstavek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) Hezký den S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám stále volný, veškeré info je k vidění u mě na webových stránkách. S pozdravem Míra
Odpovědět
Profilova fotka
@danik987 Dobrý den, také hlásím termín volný. Pokud vás moje práce zaujme, ráda vám zašlu nabídku. Místo znám, dobrá volba ;-) Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám poslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak se stačí ozvat. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Pro bližší informace se prosím podívejte na můj profil a především můj web. Každopádně gratuluju a zdravím. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se s nabídkou volného termínu. Více najdete na mém webu. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín ještě volný ;) Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@danik987 Dobrý den, termín 21. 7. mám volný. Budu velmi rád, pokud navštívíte mé svatební portfolio - odkaz na web je hned pod vloženou fotografií - a případně, pokud by Vás zaujalo, neváhejte napsat. S přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?