Fotograf 20.8.2022 Svitavsko, Boskovice a okolí

Dobrý den, poptáváme fotografa na naši svatbu 20.8.2022 v okolí Moravské Třebové, Svitav, Boskovic... Nějaké doporučení případně nabídky? 🙂 Předem moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, Vaše datum svatby mám volné. Moc rád přijedu. Jak fotím a za jaké ceny najdete na webu nebo na instagramu a facebooku. Více máte ve zprávě. Hodně zdaru v plánování 🙂 Patrik & Radka Schöberovi
Odpovědět
Profilova fotka
@micha98 Krásný den. Váš svatební termín mám volný a ráda přijedu 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Léto trávím u Hradce, tak bych to k vám neměl daleko 🙂 Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂 Mějte se fajn Jakub
Odpovědět
Dobrý den dnes z Moravské Třebové. 🙂 Bude mi potěšením fotografovat tak krásný den, jakým jistě Vaše svatba bude..., budete-li mít zájem, určitě se na mě neváhejte obrátit. S úctou a přáním pěkného dne, Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?