Fotograf, 20.6.2020, Ústecký kraj

Profilova fotka
Dobrý den všem, říkala jsem si, jak mám na shánění fotografa tolik času a když už jsem se do toho pustila a našla takové, kteří na mne zapůsobili, mají plno. Tak to zkusím tady. Svatba bude na zámku v Korozlukách, chceme nafotit pouze obřad + skupinové a párové fotky (cca 2-3 hod). Pokud by se tu tedy našel takový fotograf, který by měl tento termín volný, prosím, ozvěte se mi. :-) Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný, z Prahy to není daleko. Mrkněte na mé webovky a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat :-) S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Markéto, sezona 2020 se pomalu otevírá a rezervace na příští rok již přijímám. Odkaz na mé webové stránky naleznete hned pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se. Hezký den Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný a rád vaši svatbu nafotím.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se připojím s naší nabídkou. Ceny, balíčky a vše potřebné najdete na našem webu nebo facebooku. Pohodové zařizování
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Ráda se přidám s nabídkou i ode mne. Mám tento termín zatím volný. Jsem z Hudcova u Teplic, tudíž do Korozluk to mám kousek. Pro více informací mrkněte ke mě na stránky nebo mi napište do zprávy. Hezký večer
Odpovědět
Profilova fotka
Velice rád vaší svatbu nafotím.
Odpovědět
Profilova fotka
Také se postavím do fronty a v případě,že se Vám má práce bude líbit,rád se stanu Vaším svatebním fotografem :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své fotografické služby. Ceník , portfolio a informace naleznete na mém webu a nebo profilu. V případě zájmu či dotazů mne neváhejte kontaktovat ;-) Budu se těšit na případnou spolupráci ;-) Přeji krásný den, Simona
Odpovědět
Profilova fotka
@bailey2017 Dobrý den slečno Markéto, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@bailey2017 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den fotograf Martin Máslo
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?