Fotograf 20.6.2015 Petrovice u Karviné- Moravskoslezský kraj?

Hledáme fotografa na 20.6 Petrovice u Karviné. Prosím o nějaké tipy!
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín Vaší svatby máme stále ještě volný :) dovolím si Vám zaslat i interní zprávičku. Prozatím budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobný popis svatebních fotobalíčků. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@ddanielaa Hezký den, termín mám zatím volný. Ráda bych Vám nabídla tvůrčí fotografování Vašeho svatebního dne. Nepoužívám "šablony", každý pár fotografuji podle toho, jaký je a jak na mě působí. Pro fotografování portrétu novomanželů vyhledávám vhodné místo dopředu většinou podle toho, jaké má nevěsta šaty a barvu svatby :o). 14. a 15.3. budu na svatebním veletrhu v Ostravě, tak si mě tam můžete vyzkoušet, nabízím tam totiž portrét zdarma. Do zprávy Vám ještě pošlu ceník a tak. Hezký večer, Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý vecer tak isto mam volny termin ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, vás termín mám volný pokud by se vám má práce líbila ráda budu fotit vaši svatbu :) Do zpráv posílám cenovou nabídku hezký večer Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
@ddanielaa Dobrý večer, mohu doporučit fotografa Rostislav Mžík, Jan Senčák nebo Jan Vlček. S pozdravem Martin Lysek
Odpovědět
Doporučuji Michala Krusberského!! Profi přístup, nádherné fotky, příznivá cena.. Prostě paráda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Prosím, navštivte mé stránky, kde kromě portfolia naleznete i další informace, vč. ceníku. Příjemné svatební přípravy, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, váš termín mám volný. Budu ráda, když navštívíte můj web či profil zde na beremese.cz. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Mějte se prima, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,rada Vám nabídnu naše služby ukazky naleznete na naších stránkách nebo přímo u nás ve studiu v Karviné. S pozdravem Studio Vanesa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme" z ceníku na mých stránkách bych si neúčtoval cestovné. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme zatím volný. Více info zasíláme do vaší interní pošty. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, nabizíme jak hudební produkci tak také mámé k dispozici fotografa s praxi. Pokud budete mít více informací tak mě kontaktujte. Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?